reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší V babyboxu našli další miminko! Chlapeček měl u sebe malý dárek

MediafaxNews.cz 19.02.2019 14:25 O nalezení dítěte informoval Ludvík Hess, zakladatel babyboxu, na svých stránkách. "V úterý 19. února v 10:24 vstoupil dvířky babyboxu v brněnské nemocnici Milosrdných bratří do nového a snad lepšího života čerstvě narozený klučík," napsal Hess. Chlapečka z babyboxu vyzvedla primářka novorozeneckého oddělení Ludmila Brázdová, která je také podle Hesse iniciátorkou zřízení druhého babyboxu v republice. Ten v Brně slouží už od roku 2005 a díky němu bylo zachráněno už 18 miminek. Dítě z babyboxu má nové rodiče, chce ho ale i biologická rodina Podle Hesse bylo dítě zabalené do bílé deky s hnědými pruhy, na sobě mělo modrožlutý komplet a u sebe mělo plyšového vodníka. "Ludmila mi řekla, že je narozený dnes, váží 3830 g a pupíček má ošetřený plastovým uzávěrem, kterým se zavírají pytlíky s potravinami," doplnil Hess. Primářka dala chlapečkovi jméno Kryštof, s čímž zakladatel babyboxu souhlasil, jelikož se jeho vnuk jmenuje stejně. "Kryštof je celkově 185. děťátkem a pátým letošním. Skóre kluci versus holčičky upravil na 80:105. Ať žije Kryštof! Ať žije primářka Ludmila Brázdová," dodal Hess. O chlapečka nalezeného na konci ledna v babyboxu projevila zájem část jeho biologické rodiny. Podívejte se na reportáž TV Nova:

Číst celý článek >>

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit