reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Do roka a do dne? Skoro! Jágr se chystá na zápas s Havířovem

MediafaxNews - Sport 18.02.2019 12:53 Loni v únoru to byl jeho poslední oficiální start. Skončil smutně. Jen dva dny po svých 46. narozeninách se dostal Jaromír Jágr do souboje s havířovským Markem Sikorou, který legendu při bránění oslabení dohrál u mantinelu a Jágr opustil hřiště v doprovodu zdravotníků. Drama na Kladně: Jágr se nehýbal, odvezli ho do nemocnice! VIDEO Problémem byla i jeho chatrná přilba, která ho příliš neochránila od nárazu. Marek Sikora se sice za střet omluvil, ale sám připustil, že rozdíl mezi Jágrem a jiným hokejistou neřešil, prostě hrál tak, jak by atakoval každého jiného.https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2018/2106185.jpg?d41d Od té doby Jágr v žádném utkání nenastoupil. Uzavřená je na 99 procent i jeho kariéra v NHL, kde poslední zápas odehrál za Calgary v poslední den roku 2017 proti Chicagu. Stejný atak jako na Jágra: Na ZOH se za to ale vylučovalo! VIDEO Jágr sice před pár dny prohlásil, že ve svých 46 letech hokej hrát nebude. Jenže před třemi dny oslavil 47. narozeniny a tak se jeho start nabízí. „Uvidíme. Jestli Jarda bude hrát, se rozhodne až ráno před odjezdem na zápas,“ vysvětlil trenér David Čermák.https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2244288.jpg?d41d Jedno je jisté: Jágr se Marka Sikory bát nemusí, ten už hraje za Přerov. Jisté je, že v dresu Kladna nastoupí Tomáš Plekanec, který odehrál ve středu poslední zápas za Kometu Brno. Lidé v Prostějově šli na Jágra. Jeho sliby zachraňoval Plekanec „Tomáš se vrátil z Brna a teď už bude až do konce naší sezony hrát jenom za nás,“ dodal Čermák. Je zřejmé, že Rytíři už ladí tým pro play off i případnou baráž.

Číst celý článek >>

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit