reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Opakující se hopsání zvládl Čenský s grácií, jen zvýšil spotřebu laku na vlasy. Co v TV neuvidíte

MediafaxNews - Kultura 17.02.2019 17:32  David Suchý v ději Ordinace skočí v obchodním domě přes malý plot do dětského koutku a popadne holčičku v domnění, že je to jeho konečně nalezená dcera. Záhy zjistí, že se mýlil a omlouvá se jí i jejímu tatínkovi. Přeleze ohrádku zpět ven a uklidní svého syna Toníka, který všemu přihlíží a nechápe. Nedávné seriálové dění prožili diváci s postavou Davida Suchého, který zoufale pátrá po své ztracené dcerce Haničce. Opomeňte na chvíli tíhu tématu a podívejte se na plac, kde bylo při natáčení chvílemi veselo, horko, smutno i úsměvně. Ordinace ze zákulisí: Fialu pobaví, jak zůstane při hromadné scéně zcela opuštěn. VIDEO Nevěra Marka už příští týden: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc VTIPNÉ VIDEO Stránského: Jako největší plačka zbrojil proti slzám humorem a bavil umírající Andreu! EXKLUZIVNĚ ZE ZÁKULISÍ: Jak se natáčí Ordinace? Pronikli jsme do skrytých míst, kde kamera nikdy nebyla!

Číst celý článek >>

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit