reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Starší Svět na dlani

oCestování.cz - Články 11.10.2018 20:52 Jak se bydlí na šífu Erik van Henschen si splnil svůj životní sen. Bydlí totiž na lodi. Ostatně to není v Holandsku, které je prošpikováno množstvím říčních i mořských kanálů, nic neobvyklého. Erik před pár lety koupil skutečný nákladní „šíf“ a přestěhoval se z klasické řadovky na palubu. Je mu okolo padesátky, osmahlý, šlachovité ruce, na pravé paži barevné tetování. Jeho žena vypadá starší než on, klohní něco na plotně, mezi zuby svírá cigáro marjány a pobíhá mezi kormidlem a sporákem… „Museli jsme počkat, až děti trochu odrostou,“ říká Erik a zve mě na prohlídku svého šífu. Je to celoželezná, asi 100 metrů dlouhá nákladní loď. Dominantou je jen kapitánský můstek. Naproti ohromnému kormidlu je normálně vybavená kuchyňka se vším, co do kuchyně patří. Když sestoupím o patro níže – jsem v jídelně. Ještě pár schodů a je tu obývák. Televize, krb, gauč. Vše obložené dřevem. Erik je pyšný: „Dělal jsem to celý sám. Je to trochu problém, jsme pod čárou ponoru – takže je tady pořád zima. Musel jsem to hodně izolovat.“

Číst celý článek >>

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit