reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Xbox představuje první světový pirátský kanón ve snaze překonat rekord GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ™

Datum: 13.03.2018

Tampa (Florida) 13. března 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Všichni jsou zváni, aby pomohli Xboxu oslavit spuštění své největší nové IP roku s názvem Sea of Thieves, nové týmové celosvětové dobrodružné hry, která nabízí svobodu, akci a vzrušení při vytváření typických pirátských zážitků. Staňte se svědky historie, kdy se Xbox pokusí překonat rekord GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ výstřelem lidské „dělové koule" ve hře Sea of Thieves.
V úterý 13. března ve 13 hod. východoamerického času se David „The Bullet" Smith pokusí překonat rekord GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ nejdelší přeletěné vzdálenosti v podobě lidské dělové koule pomocí kanónu Pirate Blaster společnosti Xbox, o hmotnosti přibližně 5 440 kg a délce přes 10 m, který vystřelí Davida se zrychlením z 0 na 96 km/h za pouhé dvě desetiny sekundy. Aby se to podařilo, David bude vystřelen z kanónu se přetížením přesahujícím hodnotu 10 g. Pokusí se o vystřelení z děla na vzdálenost 61 metrů před konečným nárazem se přetížením 12 g na přistávacím airbagu.
Ve hře Sea of Thieves dokáží děla efektivně způsobovat díry v soupeřových lodích (a přispívat k efektivním způsobům, jak se dostat na pevninu). Fanoušci jsou zváni, aby se připojili k tomuto jedinečnému a interaktivnímu zážitku, který bude vysílán živě na stránkách Mixer Xbox Channel, kde můžete používat „sparky", měnu používanou na stránkách Mixeru, získávanou za sledování her, které vám pomohou osvětlit Smithovo dělo.
Nezapomeňte se zítra, tedy 13. března ve 13 hodin východoamerického času, připojit na stránky Mixeru, abyste byli svědky pokusu o překonání rekordu GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ v živém přenosu, a sledujte Xbox Wire pro výsledky. Další neuvěřitelné herní rekordy najdete na stránkách Guinness World Records 2018: Gamer's Edition.
A také si nezapomeňte vyzvednout svou kopii hry Sea of Thieves, která je dnes k dispozici pro předobjednávky v obchodě Microsoft Store nebo hrajte s Xbox Game Pass v úterý 20. března. Hra bude k dispozici na Xbox One a počítačích s Windows 10.
Kontakt pro média: Erica Teller, 212–774–6829, eteller@endeavorco.com
Foto – https://mma.prnewswire.com/…n_Cannon.jpg 

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit