reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Japonská kulinářská akademie spustila webové stránky japanese-cuisine.com se skvělým obsahem a e-learningovým programem s cílem propagovat japonskou kuchyni v zahraničí

Datum: 14.09.2019

Kjóto 14. září 2019 (PROTEXT/Busi­nessWire) -
Japonská kulinářská akademie (The Japanese Culinary Academy) web https://culinary-academy.jp/english, se sídlem v okrese Kjóto, ředitel Yoshihiro Murata, a firma Blue Magic, Inc., https://bluemagic.co.jp/, se sídlem v Tokiu, generální ředitelka Yukiko Akimoto, uzavřely partnerství, jehož cílem je společně vytvořit e-learningový program pro výuku autentické kultury a technik japonské kuchyně.
Služba byla celosvětově spuštěna 12. července 2019.

Součástí této tiskové zprávy jsou multimédia. Přečtěte si celou tiskovou zprávu zde: https://www.businesswire.com/…10005448/en/
Japonská kuchyně se po celém světě těší velké oblibě a všude rostou japonské restaurace jako houby po dešti. Na celém světě je aktuálně více než 120 tisíc japonských restaurací.
Japonská kulinářská akademie (The Japanese Culinary Academy) v rámci své snahy rozšířit povědomí o japonské kuchyni po celém světě, má strategicky rozmístěné instruktory, kteří po celém světě pořádají semináře o japonské kuchyni. Akademie také nabízí zahraničním studentům se zájmem o japonskou kuchyni studovat tento obor přímo v Japonsku a, kromě dalších aktivit, vydává i celou řadu časopisů a publikací v anglickém jazyce a dalších světových jazycích.
Japonská kulinářská akademie je certifikovanou organizací podle Zásad pro certifikaci kuchařských dovedností v japonské kuchyni v cizích zemích, které vydalo japonské Ministerstvo zemědělství lesnictví a rybolovu vydalo v dubnu 2016, a vytvořila e-learningový program japanese-cuisine.com , díky kterému je možné vyučovat kulturu a techniky japonské kuchyně po celém světě a absolventi mohou získat dovednosti nutné pro získání Bronzové certifikace ve smyslu shora uvedených zásad.
Webovou stránku najdete na https://japanese-cuisine.com.
Japonská kulinářská akademie (The Japanese Culinary Academy) v rámci tohoto programu nabízí skvělý obsah, jehož cílem je propagovat japonskou kuchyni po celém světě. Jako prodejní partner tohoto projektu firma Blue Magic, Inc. hledaá obchodní partnery na pomoc s propagací tohoto programu.
Zdrojový jazyk, ve kterém byla tato tisková zpráva vydána, je považován za oficiální, autorizovanou verzi. Překlady jsou poskytovány jen pro účely usnadnění porozumění v jiných jazykových oblastech a v překladech by vždy měl být uveden odkaz na původní zdrojový text, který je jediným právně závazným zněním této tiskové zprávy.
Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/…10005448/en/
Kontaktní informace
Dotazy:
Terumi Oyagi
office@culinary-academy.jp
The Japanese Culinary Academy
Dotazy týkající se podpory publikací v jiných jazycích:
Ayumi Kuji
contact@japanese-cuisine.com
Blue Magic, Inc.
Zdroj: Japanese Culinary Academy

pridej.cz

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit