reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Festival humoru KOMEDY FEST Plzeň ocení Kolářovou, Svěráka, Kolečka i Spejbla a Hurvínka

Datum: 24.05.2019

Plzeň 24. května 2019 (PROTEXT) – Ceny vytvořila designérka, jejíž díla mají světové osobnosti!
Letošní, již 6. ročník festivalu humoru KOMEDY FEST 2019 v Plzni opět přinese celou řadu skvělých představení. Chybět nebude ani ocenění za „přínos českému humoru“. Stejně jako v minulých ročnících půjde o velká jména! Unikátní cenu přímo pro ně vytváří přední designérka a sklářka Gordana, která tvoří pod značkou Gordana Glass, s níž festival spolupracoval již v loňském roce.
KOMEDY FEST 2019
 bude v mnoha ohledech výjimečný. Od zahajovacího večera 26. 5. v Měšťanské Besedě přes náplň programu festivalu až po Open Air (zakončení festivalu) 1. 6. v amfiteátru OC Plaza, který vyvrcholí show Leoše Mareše.
Diváci se mohou v rámci festivalu těšit na jména, jako jsou: Jana Paulová, Pavel Zedníček, Simona Babčáková, Pavel Liška, Táňa Vilhelmová, David Prachař, Linda Rybová, Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Daniela Šinkorová, Simona Stašová, ale i Zdeněk Izer, The Tap Tap, Kateřina Kaira Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková a řadu dalších. V rámci Open Air je připraven i bohatý doprovodný program pro dospělé, ale i pro děti.
Jak zahajovacím večerem, tak i finále Komedy festu bude provázet herec a komik Lukáš Pavlásek. „Opět jsme se snažili vsadit na jména známá, oblíbená, zvučná, která mají do Plzně co přivést a co předvést. Mnozí už u nás vystupovali, pro některé je to naopak premiéra. Myslíme si, že jsme letos zvolili opravdu atraktivní skladbu představení i osobností,“ říká producent z JT Promotion Jiří Turek.
Ani letos nebude chybět „ocenění za přínos českému humoru“. Cenu si odvezou Spejbl a Hurvínek a Divadlo Spejbla a Hurvínka (pod vedením ředitelky Denisy Kirchnerové), které se také velmi aktivně zapojí do programu zahajovacího večera. Dále pak herečka Daniela Kolářová, herec, textař, scénárista a dramatik Zdeněk Svěrák a scénárista, dramatik a režisér Petr Kolečko.
„Nádherné a velmi hodnotné ceny, které jsou malované čistým zlatem, vytváří přímo pro ně designérka Gordana, tvořící pod značkou Gordana Glass, od níž pocházelo ocenění pro Komedy fest i v loňském roce. Tehdy jej získala jak Jiřina Bohdalová, tak i její herecký kolega Stanislav Zindulka. Jsme velice rádi, že se nám podařilo mu ji ještě předat. Byla to pro něj patrně poslední cena v jeho životě. Oba umělci z ní tehdy měli velikou radost a velmi si jí vážili,“ uvedl PR manažer festivalu René Kekely.
Designérka a sklářka Gordana vytváří přenádherná díla technikou taveného a lehaného skla. V minulosti už svými velkolepými díly potěšila například britskou královnu Alžbětu II., monackého knížete Alberta II., papeže Benedikta XVI, norského krále Haralda V. či amerického moderátora Larryho Kinga, ale i celou řadu dalších osobností.
Součástí zahájení letošního festivalu bude i prezentace předního českého light-art umělce – světlomalíře Alexe Dowise, který se jako historicky 1. Čech dostal do talentové soutěže America's Got Talent (Amerika má talent). Dowis se už před lety divákům představil v rámci soutěže Česko Slovensko má talent, po němž jej k několikaleté spolupráci přizvala zpěvačka Lucie Bílá. Alex Dowis a jeho tým jsou jediní svého druhu v Evropě a možná i na světě, kteří prezentují light-art a street-art show (malování světlem, do písku, sprejem). Co na zahajovacím večeru předvedou, zůstává zatím tajemstvím.
Kromě pětidenní nabídky představení v Měšťanské Besedě, kde se odprezentují ti nejlepší z nejlepších, za pozornost jistě stojí právě Open Air v amfiteátru OC Plaza. Program 1. června, tedy na Den dětí bude velmi bohatý. Na své si přijdou jak malí, tak i velcí a půjde o den plný skvělé zábavy.
V rodinné zóně nebudou chybět dětská představení, včetně úžasného loutkového divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila, malování na obličej, jízda na velbloudovi (velbloud je mj. maskotem Komedy festu), dětské atrakce. Budoucnost pak zájemcům odhalí kartářka a součástí budou i další doprovodné aktivity.
Návštěvníci Open Air se mohou těšit na kapelu The Tap Tap, Zdeňka Izera, One man show Caveman, nevšední představení čtyř hereček Můžem i s mužem, Nekorektní skeče – Tros Boys, Stand up comedy Na Stojáka Live i závěrečnou DJ Live show Leoše Mareše.
Děti do 15 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup ZDARMA! Ostatní si mohou vstupenky pořídit on-line přes program GoOut nebo přímo na webu: www.komedyfest.cz či ještě na místě konání v amfiteátru OC Plaza.
Na webu www.komedyfest.cz i na facebookové stránce https://www.facebook.com/komedyfest najdou zájemci veškeré informace, včetně programu festivalu humoru KOMEDY FEST 2019.
Za JT Promotion
René Kekely

PR & mediální zastoupení
Tel.: 724 850 690
e-mail: rene.kekely@seznam.cz
www.komedyfest.cz

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit