reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

MSAB byla vybrána pro podporu konsorcia FORMOBILE

Datum: 15.05.2019

Stockholm (Švédsko) 15. května 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost MSAB byla vybrána pro klíčovou roli v novém konsorciu financovaném EU, které vyvíjí mobilní forenzní technologická řešení pro vymáhání práva
Společnost MSAB dnes oznámila, že byla vybrána pro podporu výzkumného a vývojového úsilí konsorcia FORMOBILE, které se skládá z 19 organizací z oblastí vymáhání práva, a vládních, akademických a soukromých organizací z celé Evropy. Konsorcium je vedeno univerzitou Mittweida University of Applied Sciences. Cílem konsorcia FORMOBILE je vytvořit kompletní řetězec forenzního vyšetřování, který by umožnil přístup donucovacích orgánů k datům mobilních zařízení.
Pro dosažení cíle konsorcia jsou sledovány tři hlavní cíle:
1. Vývoj nových nástrojů a technologií pro získání dříve nedostupných mobilních dat, odemknutí mobilních zařízení a umožnění dekódování a analýzy mobilních dat.
2.Vývoj nového mobilního forenzního standardu založeného na požadavcích stanovených vymáháním práva, s přihlédnutím k právním a etickým otázkám.
3.Rozvoj školení pro nový standard a nástroje, aby byla zajištěna konzistence a vysoká kvalita vyšetřování a mobilní forenzní analýzy.
Konsorcium FORMOBILE si zajistilo podporu Evropské komise díky sestavení návrhu, který splňoval požadavky na technologii, jež má posílit boj proti trestné činnosti a terorismu pomocí digitální forenzní analýzy. Tímto způsobem bude konsorcium pomáhat EU rozšiřovat Evropský program pro bezpečnost, který má zajistit, aby lidé žili v prostoru svobody, bezpečnosti a práva bez vnitřních hranic.
Práce na projektu byly zahájeny v květnu 2019 a budou probíhat tři roky. Tento projekt obdržel finanční prostředky z programu Evropské unie pro výzkum a inovace Horizont 2020 na základě grantové dohody č. 832800.
„Jsme velmi potěšeni, že máme příležitost spolupracovat s dalšími agenturami v celé Evropě, abychom pomohli učinit svět bezpečnějším díky modernizaci digitálních forenzních nástrojů a standardů, které dnes existují," řekl Joel Bollö, generální ředitel společnosti MSAB. „Je to výraz velkého uznání pro vedení a odborné znalosti společnosti MSAB a jsme vděčni za tuto příležitost. Zločinci a teroristé jsou stále více sofistikovaní v oblasti používání mobilních zařízení, šifrování a aplikací. V číslech je síla a díky společnému úsilí bude projekt FORMOBILE přínosem pro celou digitální forenzní komunitu – a pro všechny občany EU."
O společnosti MSAB
MSAB je světovým lídrem v oblasti mobilních forenzních technologií, jejichž cílem je získávat a analyzovat data z mobilních zařízení. Proprietární produkty společnosti se staly de facto standardem v oboru a používají se k zajištění důkazů ve více než 120 zemích. Produkty jsou doplněny širokou škálou vzdělávacích kurzů, které umožňují zákazníkům získat certifikaci v oblasti forenzních metod získávání a analýzy dat z mobilních zařízení. Zákazníci zahrnují policii, armádu, nápravná zařízení, celní bezpečnost hranic a další organizace. Společnost MSAB je kótována na burze NASDAQ Stockholm pod ticker symbolem: MSAB B.
Logo – https://mma.prnewswire.com/…/EU_LOGO.jpg
KONTAKT: Joel Bollö, generální ředitel, MSAB, press@msab.com

PROTEXT

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit