reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Innatoss Laboratories: testování protilátek SARS-CoV-2

Datum: 18.09.2020

Leiden a Oss (Nizozemsko)/Pis­cataway (New Jersey) 18. září 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Innatoss Laboratories přichází na evropský trh s veřejnou službou na testování protilátek na SARS-CoV-2 se sadou od GenScript cPass™
cPass je první komerčně dostupný produkt k rychlé detekci neutralizujících protilátek schopných eliminovat virus
Společnost Innatoss Laboratories dnes ohlásila první veřejnou službu na testování neutralizujících protilátek na SAR-CoV-2 v Evropě pomocí GenScript's cPas­s™, detekční soupravy Neutralization Antibody Detection Kit. Ta je prvním produktem na světě, který umožňuje rychle odhalit specifické neutralizující protilátky (NAbs), které napomáhají tělu vypořádat se s virovou infekcí. Tyto protilátky jsou obsaženy v séru pacientů, kteří COVID-19 prodělali. Innatoss je první lékařskou laboratoří v Evropě, která tuto službu zpřístupnila veřejnosti.
„Naše spolupráce se společností GenScript je zásadním krokem pro poskytování vysoce kvalitních a inovativních prostředků pro boj s pandemií COVID-19, která je celosvětovou hrozbou pro veřejné zdraví," sdělil Dr. Anja Garristen, generální ředitel podniku Innatoss. „cPassTM používá novou testovací metodu, která je schopna detekovat přítomnost neutralizujících protilátek specifických pro vir. Tento test by mohl být užitečný pro stanovení délky potenciální imunity jak u jedinců, tak u širší populace. Stejně tak může napomoci při vývoji vakcín a vývoji terapie monoklonálními protilátkami. Test bude klíčový pro sledování titrů po provedení očkování.„
Před nedávnem provedla společnost Innatoss studii v Kesselu, městě na jihu Nizozemska, které bylo vážně zasaženo během první vlny COVID-19, s cílem porovnat životnost vazebných protilátek s životností neutralizujících protilátek u jednotlivců. Lidé byli zpočátku testováni 2–4 měsíce po infekci rychlým testem, sledujícím hladiny IgG a IgM a o 2–3 měsíce později byli testováni znovu. Vzorky pacientů byly poté testovány na přítomnost neutralizačních protilátek soupravou GenScript cPassTM a v 90 procentech případů se ukázalo, že v průběhu času hladiny vazebných protilátek výrazně poklesly, zatímco hladiny funkčních (neutralizujících) protilátek byly stabilní u 70 procent testovaných.
„cPass TM test generuje spolehlivé výsledky na úrovni zlatého standardu virologických laboratoří, virus neutralizačního testu SARS-CoV-2 v reálném čase, bez nutnosti laboratoře se třetím stupněm biologické bezpečnosti,“ prohlásil Dr. Linfa Wang, vynálezce cPassu a ředitel programu pro sledování nově vznikajících infekčních nemocí na lékařské škole DUKE-NUS v Singapuru. „Tento inovativní test nejen ukazuje historii infekce lidí, ale může poskytnout určité náznaky ochrany v budoucnosti.„
„Tato spolupráce je významným krokem vpřed, protože nabízí cenné poznatky o potenciální imunitě a poskytuje institucím po celém světě lepší přístup ke spolehlivým prostředkům pro testování na COVID-19,“ sdělil Patrick Liu, rotující generální ředitel GenScriptu.
O GenScript Biotech Corporation
GenScript Biotech Corporation je přední světová biotechnologická společnost, která aplikuje svou patentovanou technologii na různé oblasti od základního výzkumu ve vědách o živé přírodě po translační biomedicínský vývoj, syntetické průmyslové produkty a řešení buněčných terapií. S posláním zlepšit zdraví lidstva a přírody za pomoci biotechnologií se společnost stala jedničkou ve výrobě biologických reagencií.
O Innatoss Laboratories
Innatoss je nizozemská výzkumně-diagnostická laboratoř, která integruje vývoj produktů s výkonem špičkových diagnostických nástrojů pro jednotlivce a komunity. Díky odborným znalostem v oblastech sérologie a biologie T buněk, disponuje vším, co je potřeba pro zkoumání imunitní odpovědi na infekční onemocnění. Innatoss se zaměřuje na infekční onemocnění s komplexním imunologickým pozadím, mezi které patří například Q horečka a lymská borelióza. Její mise „Nakažte se brzy! A významně snižte zdravotní rizika spojená s infekčními onemocněními" byla v tváří tvář epidemii roku 2020 rozšířena na COVID-19.
Logo – https://mma.prnewswire.com/…ogo_Logo.jpg
KONTAKT: GenScript Biotech Corporation, Jungsoo Park, jungsoo.park@genscript.com; Média: Susan Thomas, Principal, Endpoint Communications, 1–619–540–9195, susan@endpointcommunications.net; Innatoss Laboratories, Anja Garritsen, anja.garritsen@innatoss.com

PROTEXT

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit