reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Manufaktura prosí o udržitelnost

Datum: 18.07.2019

Praha 18. července 2019 (PROTEXT) – Společnost Manufaktura, výrobce tradiční české kosmetiky s vysokým podílem přírodních ingrediencí, od počátku svých podnikatelských aktivit věnuje velkou energii problematice ekologie, obalů a šetrnému přístupu k přírodě.
Nyní přichází s nápaditou kampaní „Dovolte nám osvětu pro naši krásnou planetu“, kterou se snaží nabádat k ekologickému smýšlení i své zákazníky. Jejím hlavním motivem je hravý a originální krátký animovaný film od mladé a nadané autorky Alžběty Göbelové, který zábavnou formou upozorňuje na běžné denní činnosti, při kterých člověk často zbytečně zatěžuje přírodu. Film má prostřednictvím vtipných říkanek a animovaných scének (např. tragikomický pohřeb jednorázových kelímků na kávu, doprovázený říkankou „Plastovému kelímku, věnuj tichou vzpomínku.“) vyvolat otázky a zamyšlení: „Jde to dělat i jinak a mohu i já přispět k trvalé udržitelnosti naší krásné planety?“. Díky Manufaktuře uvidí, že ano…
„To, že k podnikání a k výrobě přistupujeme ohleduplně a s citem, abychom minimalizovali negativní dopady na životní prostředí a přispívali k jeho ochraně, je pro nás naprostou samozřejmostí. Uvědomili jsme si však také, že zvolíme-li originální přístup s prvky humoru, dokážeme díky široké síti našich prodejen a vysokému zásahu na sociálních sítích myšlenku udržitelnosti rozšířit mezi statisíce dalších lidí. Opravdu bychom si přáli, aby naše kampaň byla alespoň pro část z nich inspirující, a přispěla k zodpovědnějšímu chování. Těšíme se i na další vývoj kampaně – hodláme naše zákazníky vybízet k tomu, aby nám posílali své domácí ekologické tipy, a ty nejlepší nápady plánujeme postupně doanimovat,“ říká Bára Čechová, kreativní ředitelka Manufaktury.
Manufaktura si od počátku své existence stojí za svým českým původem a i v současnosti se snaží o maximalizaci českosti ve všech směrech. Své produkty vyvíjí a většinu i vyrábí v pražských Čakovicích, preferuje lokální přírodní suroviny, spolupracuje převážně s českými dodavateli obalů, výrobků i služeb, dlouhodobě podporuje výrobce předmětů českých lidových řemesel a dřevěných hraček, kterým tak napomáhá zajistit pravidelný odbyt a podmínky pro udržení jejich činnosti.
Kosmetické produkty Manufaktura jsou díky osvědčené kvalitě, funkčnosti a obsahu prvotřídních surovin naprosto konkurenceschopné zahraničním kosmetickým značkám, a umožňují tak i těm nejnáročnějším zákaznicím používat lokální produkty, což je jeden z mimořádně důležitých a smysluplných trendů v oblasti udržitelnosti. Produkty obsahují vysoké procento přírodních ingrediencí (většina jich obsahuje 97 – 99,5 %), a díky tomu jsou snáze biologicky odbouratelné. Manufaktura se také pyšní výjimečným prvenstvím. Jako první společnost v Čechách získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech Human Cosmetics Standard.
Velkou pozornost věnuje Manufaktura otázce obalů. Obecně s nimi šetří, ráda využívá obaly z papíru od českých výrobců a část sortimentu (koupelové soli) dokonce umožňuje zakoupit za zvýhodněnou cenu bez obalu do vlastních nádob. Všechny lahvičky jsou vyrobeny z PETU, který je nejkvalitnějším plastem a lze jej až 50× recyklovat. 80 % z nich je navíc vyrobeno s 25% příměsí recyklovaného plastu.
Aktivit na podporu přírody a zdraví planety podniká Manufaktura hodně, avšak s plným vědomím, že je stále co zlepšovat. Pracuje na zavedeních dalších EKO postupů do výroby a prodeje, pravidelně se vzdělává v oblasti ekologie, a nabyté znalosti a fakta předává i svým zaměstnancům a zákazníkům. Více informací na www.manufaktura.cz/udrzitelnost.
Kontakt:
Barbora Kadičová, marketingová ředitelka, e-mail: bara.kadicova@manufaktura.cz
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit