reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

První uzbecká společnost v iniciativě „Pásu a cesty"

Datum: 15.06.2019

Hongkong (Čína) 15. června 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – První uzbecká společnost v Hongkongu, která uvedla odvětví čínské medicíny v rámci iniciativy „Pásu a cesty"
Dne 13. června se z iniciativy skupiny Yulin Bagu Group JV LLC v Hongkongu uskutečnila mezinárodní recepce inovace a spolupráce v odvětví čínské medicíny v rámci iniciativy „Pásu a cesty". Akce se zúčastnila delegace pod vedením J.E. Bakhtiyora Saidova, velvyslance Uzbekistánu v Číně, dále Dr. Ma Ho Man, Hoffman, člen konference CPPCC, výkonný ředitel a viceprezident společnosti Success Universe Group Limited, výkonný předseda hongkongské kulturní asociace a předseda hongkongské generálního sdružení města Čchung-čching, Zhang Guoliang, předseda hongkongské asociace novinářů, Jiang Zhengyin, zástupce generálního ředitele skupiny Dawen, Lin Xuerong , zakladatel sdružení Yilin Bagu Group a Abdullaev Bakhodir, spoluzakladatel skupiny. Cílem akce bylo uvést iniciativu „Pásu a cesty" v Hongkongu a realizovat osobní výměny prostřednictvím společného rozvíjení odvětví čínské medicíny.
J.E. Velvyslanec Bakhtiyor Saidov během recepce uvedl, že tradiční čínská medicína a terapie, jako je akupunktura, jsou v jeho zemi stále populárnější jako léčebné metody a způsoby posilování zdraví. V posledních letech přijelo do Číny za účelem léčby mnoho uzbeckých pacientů. Velvyslanec vřele přivítal delegaci z Hongkongu a ujistil všechny účastníky, že Uzbekistán zajistí všechny potřebné podmínky a všestrannou podporu přímých investic v této zemi.
Saidov dále v rozhovoru s novináři vysvětlil, že Hongkong jako křižovatka orientálních a západních kultur a silná a konkurenceschopná mezinárodní metropole je prioritní platformou, významným pilířem a „mostem" v rámci rozvoje zahraničního trhu čínské medicíny v rámci iniciativy „Pásu a cesty", která představuje nesmírnou sílu v rámci pokroku této iniciativy a internacionalizace čínské medicíny. Uzbekistán je ochoten posílit komunikaci a usilovat o spolupráci se všemi představiteli politické, podnikatelské a farmaceutické sféry v Hongkongu.
Yilin Bagu Group se zaregistruje a založí plně vlastněnou dceřinou společnost v Hongkongu, která bude první uzbeckou společností registrovanou v Hongkongu. Představitelka skupiny Yilin Bagu paní Abdullayeva Gulinur dodala, že hongkongská společnost plně využije zkušenosti z čínského testování, obchodu, financí a internacionalizace v Hongkongu, plně přezkoumá odvětví čínské medicíny v Hongkongu a zřídí výzkumné a vývojové centrum léčivých rostlin na zpracování, registraci a vývoj čínských léčiv na základě kvalitních medicínských materiálů vyrobených v Uzbekistánu a Číně, které se bude také zaměřovat na výzkum klinických aplikací v souladu s hongkongskými normami. Společnost se bude zabývat dovozem a vývozem prvotřídní čínské medicíny a medicínských materiálů, bude rozšiřovat finanční služby týkající se čínské medicíny, jako jsou nadace, a její ambicí je také přetransformovat společnost na důležitý most spojující Čínu, Uzbekistán a další země a regiony iniciativy „Pásu a cesty" a důležitou platformu pro internacionalizaci tradiční čínské medicíny.
Podle slov paní Hu Xiujuan, manažerky Mezinárodního inovačního projektu skupiny Yilin Bagu iniciativy „Pásu a cesty" zaměřeného na čínskou medicínu, se skupina orientuje na hlavní operační platformu v Uzbekistánu. Ta se zabývá komplexním pokrytím odvětvového řetězce čínské medicíny s technickou spoluprací s prestižním vědeckým výzkumem, systémem vzdělávání a se zdravotnickými zařízeními, jako je například Univerzita tradiční čínské medicíny Jiangxi a její přidružená nemocnice. Realizace projektu „Pětibodová strategie", který spojuje diagnostiku v čínské medicíně, vědecký výzkum, vzdělávání, léčivé rostliny a obchod, zajistí podporu výměny, spolupráce a propojení mezi lidmi v tradičním zdravotnickém sektoru mezi Čínou a Uzbekistánem, jakož i spolupráci mezi členskými státy a regiony v rámci iniciativy „Pásu a cesty" s cílem přispět k dobře fungující hedvábné stezce a lidskému zdraví a blahobytu.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…and_Road.jpg
KONTAKT: Phoebe Fu, +852–6647–6654, info@dawaculture.com

pridej.cz

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit