reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Mary Kay Europe získala cenu Brandon Hall Group Bronze pro rok 2018 za špičkovou technologii pro vzdělávání

Datum: 12.01.2019

Dallas (USA) 12. ledna 2019 (PROTEXT/Busi­nessWire) – Tato uznávaná cena je oceněním za nový vzdělávací systém Link & LearnTM
Firma Brandon Hall Group, jedna z nejznámějších a nejrespektova­nějších výzkumných organizací v oblasti zlepšování výkonnosti na světě, udělila společnosti Mary Kay uznávanou cenu Brandon Hall Group Bronze za špičkový produkt v kategorii Best Advance in Learning Management Technology for External Training (Největší pokrok v technologii pro správu výuky a externích školení).

Součástí této tiskové zprávy jsou multimédia. Přečtěte si celou tiskovou zprávu zde: https://www.businesswire.com/…10005091/en/
Tuto cenu kosmetická firma získala za svůj nový inovativní vzdělávací systém pro své globální prodejce s názvem Link & LearnTM. Členy poroty, která jednotlivé přihlášené projekty posuzovala, patřili zkušení nezávislí odborníci, analytici a výkonní pracovníci skupiny Brandon Hall Group. Vítězům budou ceny slavnostně předány na konferenci Human Capital Management Excellence Conference (Konference pro řízení lidských zdrojů), kterou firma Brandon Hall pořádá v lednu ve městě West Palm Beach, na Floridě.
Nezávislí obchodní konzultanti společnosti Mary Kay na 9 evropských trzích patří mezi první osoby, které si mohou tento rozsáhlý vzdělávací program, navržený na vzdělávací podporu nezávislých prodejců, vyzkoušet a zlepšit tak své obchodní výsledky. Tato inovativní e-learningová platforma umožňuje nezávislým obchodním konzultantům společnosti Mary Kay přístup do vzdělávacího programu podle aktuální dostupnosti, požadovaném obsahu a lokalizaci.
„Mary Kay podporuje inovativní kulturu a jsme velmi poctěni, že jsme za tvrdou práci při spuštění naší technologie Link & LearnTM získali ocenění Brandon Hall Group Bronze 2018,“ řekla Beth Lopez, viceprezidentka pro globální vzdělávání obchodních konzultantů Mary Kay a viceprezidentka pro obchod a marketing firmy Mary Kay Inc v Evropě.
„Reakce na spuštění našeho nového vzdělávacího systému pro obchodní konzultanty jsou velice pozitivní a i nadále budeme na trzích, kde firma Mary Kay působí, pokračovat v nasazování této inovativní, oceněné platformy s cílem pokračovat v našem poslání a obohacovat životy žen po celém světě.“
Ceny Brandon Hall Group Excellence Awards za technologii oceňují organizace, které úspěšně zavedly programy, strategie, procesy, systémy a nástroje, které dosahují měřitelných výsledků. Jednotlivé projekty jsou hodnoceny podle různých kritérií, včetně průlomové inovace, věcí, které projekt odlišují od ostatních a také podle toho, jakou hodnotu nabízí.
„Jsme hrdi na to, že můžeme ocenit inovátory. Je dechberoucí jak kreativní jsou vítězové našich cen v době, kdy dochází neustále k prudkému vývoji v oblasti lidských zdrojů,“ řekla Rachel Cooke, provozní ředitelka firmy Brandon Hall Group a ředitelka programu udělování cen. „Organizace všech velikostí prokázaly, že kreativita a technologie mohou společně vytvářet nové a lepší pracovní možnosti.“
Úplný seznam firem, které ocenění Brandon Hall Group získaly, najdete zde.
O společnosti Mary Kay
Ve společnosti Mary Kay je úspěch založen na našem odhodlání nabízet neodolatelné produkty a na vytváření nových příležitostí, které mají kladný dopad na komunitu. Již 55 let firma Mary Kay podporuje ženy v dosahování jejich podnikatelských cílů v téměř 40 zemích světa. Jako nadnárodní společnost s obraty v řádech miliard dolarů nabízíme špičkové produkty v oblasti péče o pokožku, barvení vlasů a vůní. Více důvodů proč milovat Mary Kay najdete na marykay.com.
O společnosti Brandon Hall Group, Inc.
Firma Brandon Hall Group má více než 10 tisíc zákazníků po celém světě a více než 20 let zkušeností s nabídkou špičkových výzkumných a poradenských služeb. Firma Brandon Hall Group je nejznámější výzkumnou firmou v oblasti zlepšování výkonnosti. Provádíme výzkumy, které podporují dosahování lepších výkonů a nabízí vedoucím pracovníkům a odborníkům strategické informace pro další růst a zlepšování obchodních výsledků.
Firma Brandon Hall Group nabízí široké portfolio služeb v oblasti řízení a výzkumu učení a rozvoje, práce s talentovanými pracovníky, získávání nových pracovníků a lidských zdrojů. Jádrem naší nabídky je členský program, který podporuje dosahování skvělých výsledků díky obsahu, spolupráci a komunitám. Naši členové mají přístup k výzkumům, které jim pomáhají dělat správná rozhodnutí o lidech, procesech a systémech a využívat poradenských služeb šitým na míru jejich konkrétním potřebám. Více informací získáte na webových stránkách www.brandonhall.com
Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/…10005091/en/
Kontakt:
Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/new­sroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com
Zdroj: Mary Kay
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit