reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Pacienti s lupénkou mohou zkonzultovat léčbu

Datum: 22.10.2018

Praha 22. října 2018 (PROTEXT) – Pacienti s lupénkou mohou bezplatně a bez objednání zkonzultovat léčbu v dermatologických centrech
U příležitosti Světového dne lupénky, který připadá na 29. října, vyzývají dermatologové své pacienty s již diagnostikovanou lupénkou, aby navštívili vybraná pracoviště. Budou tam moci konzultovat všechny dostupné možnosti léčby.
Pacienti z Brna a okolí mohou bez předchozího objednání navštívit ve středu 24. října 2018 dermatove­nerologické oddělení Fakultní nemocnice Brno, v pavilonu F na adrese Jihlavská 25, a to v čase od 14 do 18 hodin.
"Mají příležitost probrat svůj zdravotní stav a možnosti terapie s našimi odborníky. Na našem oddělení léčíme několik set pacientů s lupénkou, z toho kolem 200 pacientů s těžkou formou,“ říká MUDr. Olga Faustmannová, Ph.D., MBA z dermatovene­rologického oddělení Fakultní nemocnice Brno.
Jde o první ze série čtyř dnů otevřených dveří, přichystaných ve spolupráci s Českou dermatovenero­logickou společností. Následovat budou o den později 25. října Klinika chorob kožních a pohlavních Fakultní nemocnice Olomouc v časech od 9 do 12 hodin a od 13 do 15 hodin a 5. listopadu Fakultní nemocnice Ostrava. Celou sérii dnů speciálních otevřených dveří kožních klinik uzavře Praha, termín je zatím v jednání.
Lupénka je chronické, zánětlivé onemocnění kůže, kterým je ve světě postiženo více než 100 milionů lidí, v České republice pak 200–300 tisíc osob. S lupénkou souvisí i jiné závažné nemoci, k nimž patří zánětlivé onemocnění kloubů (psoriatická artritida), kardiovaskulární choroby, metabolický syndrom, vysoký krevní tlak, cukrovka nebo deprese. Lupénka je nevyléčitelné onemocnění, lze ji však úspěšně léčit. Důležitá je správná a včasná diagnóza, adekvátní léčba. Nemocní by proto měli aktivně hledat účinné možnosti léčby a konzultovat je se svým lékařem nebo ve specializovaných dermatologických centrech, kterých je v České republice celkem osmnáct.
Pro pacienty, kteří se rozhodnou navštívit dermatologické centrum, může být nápomocen web http://www.cistakuze.cz. Ten radí, aby si pacienti před návštěvou lékaře sepsali, jak lupénka ovlivňuje jejich život v průběhu dne, týdne, měsíce nebo roku. Nemusí se jednat pouze o fyzické příznaky, důležité jsou všechny dopady, které onemocnění má na jejich rozpoložení, chování.
Pacienti by se neměli bát na cokoliv zeptat, měli by být otevření novým terapeutickým metodám. Díky pokrokům ve výzkumu dnes existuje podstatně více možností léčby lupénky než dříve.
Informační brožura ke stažení zde.
Kontakt:
Mgr. Veronika Lucká Loosová
tel.: +420 603 884 307
e-mail: veronikall@medicahealthworld.cz

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit