reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Spojení firewallu CloudEdge společnosti Hillstone Networks se síťovou platformou společnosti Array zajistí dokonalejší ochranu proti hrozbám

Datum: 14.11.2017

Santa Clara (Kalifornie) 14. listopadu (PROTEXT/Busi­nessWire) – Hillstone Networks se stane součástí ekosystému síťové platformy společnosti Array, aby bylo zajištěno řešení s vysokým výkonem a spolehlivějším zabezpečením
Společnost Hillstone Networks, přední poskytovatel řešení pro zabezpečení sítí, dnes oznámila, že navázala spolupráci s firmou Array Networks, která poskytuje platformy síťových funkcí. V rámci společného cíle, se společnost Hillstone připojila k rozšiřujícímu se ekosystému technologií třetích stran společnosti Array, které byly testovány a jsou kompatibilní se sériemi AVX.
Firewall CloudEdge společnosti Hillstone poskytuje stejně odolnou nabídku bezpečnostních funkcí, které nabízí firewally příští generace s doporučením NSS Labs. Virtuální firewall CloudEdge identifikuje a zabraňuje potenciálním hrozbám souvisejícím s vysoce rizikovými aplikacemi a zároveň zajišťuje kontrolu nad aplikacemi, uživateli a skupinami uživatelů v rámci organizace. Kromě toho nabízí CloudEdge kompletní bezpečnostní funkce včetně identifikace a kontroly granulárních aplikací, prevence průniku, antivirové kontroly, obrany před útoky, filtrování URL, cloud sandbox (izolované prostředí, ve kterém jsou automaticky spouštěny podezřelé programy) a další.
Platforma AVX Series nabízí jedinečnou flexibilitu cloudu a virtualizace s garantovaným výkonem příslušejících zařízení. K platformě AVX může být připojeno až 32 síťových a zabezpečovacích virtuálních zařízení společnosti Array a třetích stran, redukuje potřebný prostor a náklady na energii. Zároveň umožňuje průběžné zapojování a zefektivnění vizualizace síťových funkcí (NFV).
Díky rozšíření platformy síťových funkcí AVX Series společnosti Array, zařízením pro doručování virtuálních aplikací a virtuálnímu zabezpečení privátních sítí SSL VPN, stejně jako firewallu CloudEdge NGFW společnosti Hillstone a dalším virtuálním zařízením třetích stran, mohou podniky a poskytovatelé služeb implementovat kompletní špičková řešení pro zabezpečení koncových bodů a datových center, stejně jako zajištění dostupnosti aplikací a výkonu. Síťové funkce jako například NGFW, ADC, SSL VPNs a další mohou být zapojené na virtuálních strojích různé velikosti podle potřebné zátěže a požadavků na průchodnost v daném prostředí. Kromě toho mohou být virtuální stroje zapojené v kombinovaných konfiguracích a řetězcích, aby byly vytvořeny velmi efektivní, agilní a bezpečné typologie.
„Společné řešení dvou průkopníků v oblasti sítí spojuje nejdůležitější rysy firewallů nové generace společnosti Hillstone s agilitou a výkonem platformy Array Networks. Výsledkem je komplexní virtuální řešení,“ řekl Lingling Zhang, senior viceprezident divize produktů a marketingu společnosti Hillstone Networks. „Společné řešení vychází vstříc nárokům našich zákazníků v oblasti bezpečnosti, rozšiřitelnosti a výkonu bez kompromisů.“
Hillstone CloudEdge podporuje hlavní hypervizorní technologie a platformy pro správu cloudu. Její automatické zapojení, zajištění organizace řetězce služeb, centralizovaná správa licencí a funkce Rest API, umožní uživatelům cloudu samoobslužný servis a správu přesně podle jejich potřeb, aniž by byli přerušováni administrátory.
„Spolupráce s firmou Hillstone Networks a certifikace firewallu CloudEdge pro zapojení v platformě AVX dále rozšiřuje možnosti pro organizace, které hledají konsolidovaná datová centra, flexibilitu a výběr a eliminují kompromisy mezi výkonem a agilitou,“ řekl James Kwon, ředitel managementu produktů společnosti Array Networks. „Firewall CloudEdge společnosti Hillstone je osvědčený produkt, který nabízí kompletní sadu možností firewallů příští generace. Spojení CloudEdge s platformou AVX společnosti Array a virtuálními zařízeními pro doručování aplikací (ADC) a zabezpečením virtuálních privátních sítí (SSL VPN), mohou organizace získat nebývalou flexibilitu v navrhování a implementaci těch nejlepších řešení, která přesně odpovídají jejich potřebám a požadavkům.“
O společnosti Hillstone Networks
Řešení Hillstone poskytují trvalou obranu proti hrozbám nejen na tradiční úrovni, ale také na úrovni vnitřní sítě až po jednotlivé virtuální počítače. Společnost Hillstone Networks založili v roce 2006 manažeři společností NetScreen, Cisco a Juniper. Hillstone Networks má více než 14 000 zákazníků po celém světě, včetně společností na seznamu Fortune 500, v odvětvích vysokých škol, finančních institucí a poskytovatelů služeb. Centrála Hillstone Networks v USA se nachází ve městě Santa Clara v Kalifornii. Další informace naleznete na adrese www.hillstonenet.com.
O společnosti Array Networks
Společnost Array Networks je společnost zaměřená na platformy pro síťové funkce, vývoj účelových systémů pro začleňování virtuálních aplikací, networking a zabezpečovací funkce s garantovaným výkonem. Společnost má centrálu v Silicon Valley a disponuje potenciálem rychlého růstu v oblastech vizualizace, cloudu a počítačových řešení zaměřených na software. Její produkty ověřilo více než 5000 zákazníků na celém světě a uznávají je přední analytici, podnikatelé, poskytovatelé služeb a partneři technologií příští generace, které přinášejí pružná řešení. Další informace naleznete na stránkách www.arraynetworks.com.
Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/…13005448/en/
Kontakty:
Hillstone Networks
Zeyao Hu
Email: inquiry@hillstonenet.com
nebo
PAN Communications pro společnost Array Networks
Kirsten Ashton Tel.: 407–734–7332
Email: arraynetworks@pancomm.com
Zdroj: Hillstone Networks
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Nejčtenější články

Hrozí kapitalismu zdrcující krize?...

EuroZprávy.... - 07.10.2018 16:00 - čteno(9)

Facebook opravil bezpečnostní chybu...

ITBIZ - IT a... - 11.10.2018 12:20 - čteno(8)

OBRAZEM: Kapela Mandrage vyprodala...

Rychnovský... - 20.10.2018 20:24 - čteno(7)

Hříšná podívaná v Talentu: Sexy...

Super.cz - 17.10.2018 13:40 - čteno(7)

FORTUNALIGA: Šporar dal 11. gól v...

24hod.sk - 20.10.2018 19:50 - čteno(6)

Slováci vyhrali v zápase legiend...

24hod.sk - 20.10.2018 19:37 - čteno(6)

Hedera Spa Clinic s.r.o.

eshopMonitor... - 09.10.2018 05:02 - čteno(6)

Sokolovna nasála masajskou...

Rychnovský... - 20.10.2018 16:40 - čteno(5)

Rychlosti Wi-Fi internetu na DSL.cz v...

DSL.cz - 16.10.2018 09:01 - čteno(5)

Proč ženy milují květiny?...

eXtra krása - 14.10.2018 02:10 - čteno(5)

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit