reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Ekosystém HMS připravuje novou půdu pro světové vývojáře, umožní jim tak pracovat na vytváření digitální budoucnosti

Datum: 17.09.2020

Šen-čen (Čína) 17. září 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Na dnešní Huawei Developer Conference 2020 (Together) sdílela společnost Huawei novinky týkající se ekosystému Huawei Mobile Services (HMS). Ve svém hlavním projevu s názvem „Zahrajme si společně s HMS“ vyzdvihl Čang Pching-an, prezident spotřebitelské cloudové služby Huawei Business Group, letošní úspěchy společnosti a oznámil nárůst počtu registrovaných vývojářů v HMS na 1,8 milionu, což je dvojnásobek počtu z loňské HDC.
„Dnes je ekosystém HMS třetím největším na světě a jádro HMS bylo znatelně posíleno. Spolu s mnoha ostatními týmy Huawei jsme během jediného rohu dokázali nemožné,“ prohlásil Čang.
HMS – Třetí největší ekosystém na světě
K srpnu 2020 bylo do HMS Core integrováno 96 000 aplikací z celého světa. Aplikace HMS jsou i nadále spouštěny celosvětově, přičemž na aplikace nabízející digitální obsah, mezi které patří HUAWEI Music, HUAWEI Video, HUAWEI Themes, HUAWEI Reader a HUAWEI GameCenter, bude v různých zemích a regionech zaměřena největší pozornost.
Zatímco minulý rok nabízela AppGallery pouze 6 tisíc zahraničních aplikací, dnes jich má v nabídce o mnohem více, a to 73 tisíc. Nemalý je i její dosah – oslovuje 700 milionů uživatelů po celém světě. Lokální aplikace a služby jsou stále každodenně přidávány v souladu se strategií „globální + lokální“. Zákazníkům je tak umožněn přístup k velmi pestré nabídce služeb. Od ledna do srpna tohoto roku byly aplikace ve třetím největším obchodu s aplikacemi (AppGallery) distribuovány 261 miliardkrát.
„Globální prodeje mobilních telefonů HMS od letošního května rapidně vzrostly díky silné podpoře ze strany vývojářů, partnerů, a především spotřebitelů z celého světa. Tyto prostředky nám umožňují vyzvat další vývojáře a partnery k aktivní spolupráci, při které budou moci jejich inovace být šířeny ve prospěch více zákazníků,“ sdělil Čang.
HMS představuje pět základních modulů služeb
Společnost Huawei představila světovým vývojářům pět základních modulů služeb, zahrnující vyhledávání, mapy, platby, prohlížeč a reklamní řešení.
Vyhledávač HMS je dostupný ve více než 170 zemích a regionech. Nabízí inovativní a rozmanitý způsob vyhledávání ve více než 20 vertikálně diverzifikovaných oblastech průmyslu, včetně oblastí aplikací, sportu a financí. Navíc podporuje více než 50 jazyků.
HMS mapy shromáždily více než 180 milionů konkrétních informací o zajímavých místech a zprovoznily 11 služeb jakými jsou například plánování trasy, 3D vykreslení scény na bázi „drag-and-drop“, funkce prostorového výpočtu a přesná pěší navigace v prostředí rozšířené reality. V současnosti pracují mapy HMS s dvěma tisíci mezinárodních aplikací.
Platební brána HMS poskytuje vývojářům globální a lokalizované možnosti mobilních plateb, čímž jim napomáhá k obchodním úspěchům. Od loňské HDC narostl počet mezinárodních aplikací s integrovanými službami pro přímý nákup o 619%.
Prohlížeč Huawei Browser umožňuje inteligentní, přesné a vysoce kvalitní procházení webu a podporuje distribuci aplikací přes Quick App.
Reklamy HUAWEI Ads napomáhají vývojářům účinnými službami monetizace provozu k dosažení dalších komerčních úspěchů. Poskytují efektivní služby zpeněžení pro vývojáře expandující na světové trhy. S více než 3100 zahraničními aplikacemi napojenými na HUAWEI Ads jsou světovým vývojářům poskytovány prostředky potřebné k rychlejšímu dosažení dalších komerčních úspěchů.
HMS Core 5.0: Nechte ožít každou inovací!
Oficiální spuštění HMS Core 5.0 proběhlo na HDC 2020. V Core jsou zakomponovány otevřené funkce sedmi hlavních oblastí, včetně oblasti aplikačních služeb, grafiky, médií, umělé inteligence, chytrých zařízení, zabezpečení a oblasti systémových služeb.
O grafiku se stará Computer Graphics Kit, který nabízí otevřené funkce soustředěné okolo GPU technologie. Herním vývojářům je tak poskytnuta opora ve formě vysoce výkonného vykreslovacího rámce a řady podporných zásuvných vykreslovacích modulů, které zvyšují účinnost vykreslování na herní obrazovce. Po integraci HMS Core Computer Graphics Kit dosáhla herní aplikace 11% zlepšení jak v průměrném počtu snímků za sekundu, tak v průměrné energetické spotřebě.
V oblasti AI poskytuje ML Kit řadu nástrojů na rozpoznávání textu, řeči, jazyka, obrázků a detekci obličeje a těla, které vývojářům pomáhají vytvářet nové a efektivnější aplikace s umělou inteligencí. V současnosti podporuje ML Kit šest jazyků – čínštinu, angličtinu, francouzštinu, němčinu, italštinu a španělštinu. Aplikace integrované do ML Kitu mohou být snadno používány na všech platformách a zařízeních.
Audiovizuální platforma Huawei pro virtuální realitu poskytuje vývojářům komplexní technické zázemí, které jim umožňuje přinášet zákazníkům nevšední a inovativní audiovizuální zážitek.
Image Kit odemyká potenciál motivů HUAWEI. Vývojářům zpřístupňuje animační efekty a připravené šablony, které jim umožní rychle vytvářet kreativní digitální obsah. Dříve se jednalo o poměrně náročný proces, který vyžadoval práci s tisíci řádky kódu. Po integraci je práce s ním s kódem o poznání jednodušší, protože je redukované na dva či tři řádky. Stejně tak je zjednodušena i práce s nastavením jednoduchých parametrů a dosažení výborných výsledků je opět o něco snazší.
Huawei poskytuje světovým vývojářům vysoce efektivní jednotnou provozní službu skrze AppGallery Connect, která pokrývá přes 68 služeb, přičemž od loňské HDC vzrostl jejich počet o 27. Počet aplikací využívajících AGC se zvýšil o 90%.
Společnost Huawei Mobile Services zřídila 6 regionálních center a 7 testovacích středisek DIGIX LAB, s místními technologickými odborníky a provozním personálem, aby poskytovala služby partnerům a vývojářům z dané oblasti. Huawei silně napomáhá vývojářům v každém regionu inovovat a nabízí plnou podporu při zavádění jejich lokálních inovací na globální scénu, díky čemuž může celý ekosystém HMS vzkvétat naráz po celém světě.
„HMS čeká zářná budoucnost. V minulém roce jsme se výrazně rozrostli a stali jsme se třetím největším ekosystémem na světě. S vývojářskými světovými špičkami budeme i nadále pokračovat ve spolupráci a zažehneme společně plamen inovací,“ dodal Čang.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ss_Group.jpg
Foto – https://mma.prnew­swire.com/medi­a/1275361/HMS_e­cosystem.jpg
Foto – https://mma.prnew­swire.com/medi­a/1275358/HMS_pho­ne.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…_engines.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…HMS_Core.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…5360/HMS.jpg
Kontakt: Yiwen Zhu, zhuyiwen4@huawei.com

PROTEXT

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit