reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Značka HONOR oznámila Světový den fanoušků 2020: Exkluzivní nabídky se slevou až 60 % jsou k dispozici od 30. března, budou také vysílány živé přenosy s globálními influencery

Datum: 31.03.2020

Šen-čen (Čína) 31. března 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Fanoušci značky HONOR ocení exkluzivní a vzrušující slevy na celou řadu produktů HONOR pro všechny scénáře, od chytrých telefonů a přenosných počítačů až po notebooky a sluchátka. Globální technologická značka HONOR v pondělí oznámila svůj Světový den fanoušků 2020 (HONOR Global Fans Day 2020). V době od 30. března do 14. dubna tato oslava přivítá fanoušky značky HONOR z více než 18 zemí včetně Německa, Francie, Velké Británie, Ruska, České republiky, Malajsie a dalších s řadou zajímavých příležitostí a nabídek na všechny produkty HONOR včetně chytrých telefonů, přenosných zařízení a notebooků na webových stránkách Hihonor.com a u dalších partnerských prodejců. Značka HONOR kromě zavedení exkluzivních slev představí své vůbec první zážitkové průvodce značky HONOR (Experience Officers), výběr známých influencerů z celého světa, kteří budou předvádět řadu chytrých zařízení HONOR. Společnost HONOR věří, že inovační technologie může mít pozitivní dopad na životy lidí a Světový den fanoušků vám ukáže, jak vám řada produktů značky HONOR může pomoci dosáhnout zdravějšího a produktivnějšího života kdykoli a kdekoli.
„Jsme potěšeni, že s našimi fanoušky můžeme oslavit Světový den fanoušků značky HONOR 2020 a nabídnout řadu skvělých nabídek a slev na naše nejlepší produkty ve své třídě. Na konci roku 2019 jsme měli na celém světě přes 220 milionů fanoušků a toto je náš způsob, jak jim poděkovat za pokračující podporu. Těšíme se, až v roce 2020 a později přivítáme v naší globální komunitě další fanoušky,„ řekl George Zhao, prezident společnosti HONOR. „V souladu s naší strategií 1+8+N, která je soustředěna na vlastnění 1 chytrého telefonu HONOR, 8 kategorií vlastních zařízení a širokou škálu produktů od našich partnerů s cílem umožnit inteligentní život, zahajujeme letošní téma Dne fanoušků „HONOR Your Smart Life“. Značka HONOR se snaží vytvořit propojenější a inteligentnější svět pro globální mládež. Díky této oslavě doufáme, že více lidí bude vyžívat výhody inteligentního životního stylu, který umožňují inteligentní produkty HONOR pro všechny scénáře." Oslavujte se zážitkovými průvodci značky HONOR po celém světě
Letos se společnost HONOR spojila s výběrem známých influencerů a vzorů ze světa sportu, fotografie a her. Zážitkoví průvodci značky HONOR předvedou, jak špičkové produkty HONOR pro všechny scénáře posilují jejich každodenní život, ať už jsou v práci, trénují nebo se honí za zábavou. Navíc fanoušci, kteří se zúčastní online aktivit zážitkových průvodců značky HONOR, dostanou příležitost získat speciální slevy a nabídky značky HONOR. #Pohybujte se se značkou HONOR Přenosná zařízení značky HONOR jsou vybavena pokročilými funkcemi pro sledování zdraví a fitness a různými sportovními režimy. Tato zařízení jsou spolehlivými společníky v oblasti fitness, díky nimž se každý může bez ohledu na svou kondici pohybovat lépe. Sledujte, jak chytré hodinky HONOR MagicWatch 2, které nabízí iterativní vylepšení sledování zdraví, jako je sledování SpO2[1], pomáhají zvýšit výkon uznávaného německého horolezce Alexandera Megose. #Tvořte se značkou HONOR Vychutnejte si dokonalou přenositelnost a bezkonkurenční výkon na cestách s řadou HONOR MagicBook a zažijte příjemný multitasking a ultralehký design. Připojte se k Muradovi Osmannovi, jednomu ze tří světově nejvýznamnějších cestovatelských influencerů a zakladateli #FollowMeTo a poznejte kreativitu, která stojí za jeho charakteristickými příspěvky s využitím řady HONOR MagicBook. Zúčastněte se streamingu ASBYTlive vysílaného 8. dubna, budete mít také šanci vyhrát nově představený notebook MagicBook 14. #Hrajte se značkou HONOR Pokud jste fanoušky hraní her na cestách, HONOR 9X Pro je vaše perfektní volba. HONOR 9X Pro, který je vybaven čipovou sadou Kirin 810 a GPU Turbo 3.0, nabízí rychlejší a komplexní herní zážitek. Společně s hráči Teeqzy, Puuki a Jo Jonassi užijte příjemné hraní během živě vysílané relace 8. dubna a vyhrajte kupóny v hodnotě až 408 EUR. Při všech nákupech chytrých telefonů HONOR[2] můžete také získat dárkový kód v hodnotě 100 EUR na hry Castle Clash a Lords Mobile, vydané společností IGG. To je nabídka, které by měl každý milovník her využít. Nakupujte chytře se značkou HONOR Od 30. března do 14. dubna objevujte exkluzivní nabídky a slevy na všech nových stránkách hihonor.com v Německu a Francii[3].
  • Slevy až o 60 %: Ušetřete až 60 % na chytrých zařízeních HONOR. Můžete také vlastnit chytré hodinky HONOR MagicWatch 2 za doposud nejnižší cenu, která nyní činí pouhých 149,99 EUR[4].
  • Speciální balíček na Den fanoušků: Při příležitosti Světového dne fanoušků značky HONOR 2020 si značka hraje s číslem data „4/0/8", které nabízí řadu zajímavých speciálních balíčků. Fanoušci v Německu a Francii mají u vybraných oblíbených výrobků přístup k exkluzivnímu speciálnímu balíčku za cenu 408 EUR. K dispozici jsou také další speciální balíčky za cenu 408, 804, 40,80 a 80,40 EUR.
  • Data prodeje notebooku HONOR MagicBook 14: HONOR MagicBook 14 bude k dispozici také v Německu od 3. dubna, ve Velké Británii od 7. dubna a ve Francii od 16. dubna.
  • Největší výhody nákupu na webu hihonor.com: Nákup na webových stránkách hihonor.com umožňuje nakupujícím objevit celou naši nabídku produktů pod jednou střechou. Fanoušci také využijí specializovaný poprodejní servis, který zahrnuje bezplatné vrácení[5] a bezplatné doručení[6]. Ti, kteří mají VIP členství, budou mít přístup k dalším slevám na vybrané produkty.
Zákazníci ze Spojeného království obdrží speciální bonus za všechny nákupy na Amazon a Argos uskutečněné od 27. března do 14. dubna. Sledujte příchod dalších vzrušujících velikonočních překvapení od značky HONOR. O značce HONOR HONOR je přední technologická značka pro globální mládež, která se zrodila během růstu mobilního internetu a byla formována průlomovou technologií vyplývající z neochvějného zaměření společnosti na investice do výzkumu a vývoje. Cílem značky HONOR je vytvoření inteligentního nového světa pro mládež prostřednictvím vývoje ekosystému inteligentního životního stylu a inspirativní kultury mládeže s využitím všech možností v éře technologie 5G a AI. Značka HONOR se bude i nadále odlišovat objevováním zábavy v oblasti inovací, zaváděním technologického životního stylu a nabízením rozmanité a otevřené online komunity pro svou vášnivou a rostoucí fanouškovskou základnu. Více informací naleznete na webových stránkách www.hihonor.com nebo nás sledujte na: https://www.fa­cebook.com/ho­norglobal/ https://twitter­.com/Honorglo­bal https://www.in­stagram.com/ho­norglobal/ https://www.y­outube.com/ho­norglobal [1] Dostupnost funkce SpO2 se liší v závislosti na různých trzích a oblastech. Zařízení Monitor SpO2 není navrženo jako zdravotnický prostředek a není určeno k diagnostice, léčbě, nebo prevenci jakéhokoli onemocnění. Všechna data a měření by měla být použita pouze pro osobní potřebu. Tato funkce bude dostupná později okolo 10. dubna prostřednictvím aktualizace OTA. [2] Tato speciální nabídka je k dispozici pro nákupy uskutečněné na stránkách hihonor.com/germany a hihonor.com/france. [3] Tato speciální nabídka je k dispozici pro nákupy uskutečněné na stránkách hihonor.com/germany a hihonor.com/france. [4] Sleva je k dispozici pouze u nákupů uskutečněných na webu hihonor.com/ger­many. [5] Vrácení zboží zdarma po dobu prvních 31 dní u všech nákupů hodinek MagicWatch 2. [6] Doručení zdarma je k dispozici při nákupu v hodnotě nad 39,90 EUR. Foto – https://mma.prnewswire.com/…ve_HONOR.jpg KONTAKT: Mavis Wen, +852–5205–6606, Mavis.Wen@bcw-global.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit