reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Ekosystém Huawei Mobile Services prozkoumá konečný potenciál řady HUAWEI P40

Datum: 28.03.2020

Šen-čen (Čína) 28. března, 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) -
Společnost Huawei během akce globálního představení řady HUAWEI P40 oznámila nejnovější vývoj týkající se ekosystému a aplikací Huawei Mobile Services (HMS). Vývojáři jsou zváni ke spolupráci se společností Huawei v jejím úsilí o rozšíření svého ekosystému a poskytnutí bohatších zkušeností zákazníkům po celém světě.
Služby HUAWEI AppGallery, HUAWEI Browser, HUAWEI Mobile Cloud a HUAWEI Themes jsou v současné době k dispozici uživatelům ve více než 170 zemích a oblastech. Služby HUAWEI Video, HUAWEI Music a HUAWEI Reader se brzy objeví na dalších místech, aby přinesly kvalitní zábavu dalším uživatelům po celém světě.
Jak poznamenal během akce Richard Yu, generální ředitel společnosti Huawei Consumer BG, HMS rychle získává popularitu u globálních uživatelů a stává se důvěryhodným aktivátorem kvality a zážitků ve všech scénářích. Uvedením řady HUAWEI P40 je ekosystém HMS nastaven tak, aby prospěl ještě více zákazníkům díky chytřejším, bohatším, efektivnějším a bezpečnějším zážitkům.
Rychlý nárůst aplikací HMS
Jak Richard zdůraznil, společnost Huawei na platformách HMS rychle rozšiřuje objem vysoce kvalitního zábavního obsahu. Společnost Huawei uzavřela partnerství se společností BBC pro zavedení kategorie BBC News do služby HUAWEI Video, která uživatelům přináší kvalitní videa s nejaktuálnějšími zprávami ve více než 20 zemích a oblastech. V blízké budoucnosti HUAWEI Video a BBC nabídnou uživatelům vysoce kvalitní televizní pořady a dokumenty ze studia BBC v dalších lokalitách po celém světě.
Společnost Huawei prostřednictvím aplikací ekosystému HMS poskytuje uživatelům bohatou zábavu díky spolupráci s předními světovými partnery.
- HUAWEI Video: Společnost Huawei spolupracuje s předními poskytovateli obsahu a předními partnery v oblasti obsahu, včetně společností ZDF, Filmin, Megogo, Rakuten a dalších, aby zákazníkům nabídla bohatý výběr mezinárodního a místního videoobsahu.
- HUAWEI Music: Ve spolupráci se společnostmi Warner Music Group, Universal Music Group, Sony Music Entertainment a dalšími nabízí Huawei obrovskou knihovnu kvalitní hudby, kterou lze streamovat na platformě HUAWEI Music.
- HUAWEI Reader: katalog digitálních knih, který je nyní k dispozici v Číně, Španělsku a Malajsii, je také rychle rozšiřován o kvalitní čtecí materiály ve více jazycích.
Zcela nový panoramatický motiv na platformě HUAWEI Themes přichází s uvedením řady P40. Ve spolupráci s umělci po celém světě jsou panoramatická témata poskytována v několika podobách, včetně živých fotografií a dekorativního stylu Chinoiserie, jež uživatelům přináší hluboké a realistické zážitky s celou řadou panoramatických interakcí, což vytváří osobnější formu motivů smartphonů.
Služba HUAWEI Mobile Cloud podporuje automatické zálohování dat z telefonu, což umožňuje uživatelům zálohovat 18 typů dat pro jejich zařízení, včetně dat galerie, kontaktů, kalendáře, WLAN a dalších.
K dispozici je také obnova dat a synchronizace více zařízení, které zajišťují, že důležitá data ze zařízení Huawei přihlášených se stejným HUAWEI ID mohou být synchronizována v reálném čase, což uživatelům pomáhá spravovat data bezpečnějším a snadnějším způsobem. Funkce „Najít můj telefon" v HUAWEI Mobile Cloud bude spuštěna společně s řadou P40.
Urychlení vývoje inteligentních technologií ve spolupráci s vývojáři
Společnost Huawei pro zajištění své strategie inteligence pro všechny scénáře poskytuje globálním vývojářům a partnerům přístup k velkému množství funkcí HMS, což jim umožňuje snadno vyvíjet aplikace pro tuto platformu a oslovovat miliony uživatelů zařízení Huawei po celém světě. Huawei vyzývá globální vývojáře, aby spouštěli své aplikace na AppGallery, a tím spolu se společností Huawei mohli pracovat na poskytování lepších zážitků z aplikací pro globální zákazníky.
Platforma AppGallery v současné době nabízí 18 kategorií globálních a lokálních aplikací zahrnující zprávy, sociální sítě, video, hudbu, zábavu a hry, včetně předního poskytovatele vyhledávacích služeb Qwant a mobilní hry Game of Thrones Beyond the Wall, kterou si budete moci stáhnout na AppGallery od 3. dubna.
Digitální služby pro všechny scénáře pokrývající všechny aspekty života
Řada smartphonů HUAWEI P40 obsahuje předinstalovanou AppGallery, oficiální „tržiště" aplikací Huawei a 3. největší distribuční platformu na světě. Světově populární aplikace jsou k dispozici v AppGallery a uživatelům poskytují také lokalizované zážitky s bohatým výběrem místních aplikací. Aplikace Quick Apps se také šíří po celém světě, aby zákazníkům umožňovaly využívání lehčích, ale pohodlnějších aplikací.
Platforma HUAWEI Ability Gallery je k dispozici pro vývojáře a spolupracující partnery k integraci jejich služeb do nástroje HUAWEI Assistant, který je přístupný přesunem doleva na domovské obrazovce zařízení Huawei a poskytuje jim cestu k přímému oslovení uživatelů. Například přední britský vydavatel novin News UK zahájil spolupráci se společností Huawei. Na základě této spolupráce mohou uživatelé dostávat zprávy z News UK prostřednictvím přímého přístupu přes funkce Instant Access, AI Tips a dalších přístupových bodů poskytovaných nástrojem HUAWEI Assistant. Na AppGallery jsou také spuštěny vlajkové aplikace News UK, včetně portálů The Times, talkSPORT a The Sun.
„Společnost Huawei je nadále odhodlána rozvíjet možnosti propojení čipových sad, zařízení a cloudu a doufáme, že navážeme spolupráci s globálními vývojáři a partnery, abychom urychlili vývoj ekosystému HMS. Společně vytvoříme lepší inteligentní zážitky, které budou plně využívat technologii 5G ve prospěch spotřebitelů,“ řekl Richard.
S příchodem řady HUAWEI P40 bude společnost Huawei i nadále budovat ekosystém HMS, aby obohatila digitální životní styl pro uživatele řady HUAWEI P40.
O skupině Huawei Consumer BG
Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a jsou využívány třetinou světové populace. Ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei Consumer je jednou ze tří obchodních skupin společnosti Huawei, která se zabývá chytrými telefony, počítači a tablety, nositelnou elektronikou a zařízeními cloudových služeb apod. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 32 letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je zaměřena na poskytování nejnovějších technologických vymožeností zákazníkům po celém světě.
Další informace naleznete na webových stránkách: http://consumer.huawei.com
Pravidelné aktuální zprávy o skupině Huawei Consumer BG sledujte na:
Facebook: https://www.fa­cebook.com/hu­aweimobile/
Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile
Instagram: https://www.in­stagram.com/hu­aweimobile/
YouTube: https://www.y­outube.com/user/Hu­aweiDeviceCo
LinkedIn: https://www.lin­kedin.com/com­pany/10617746/
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ss_Group.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…HMS_apps.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…EI_Video.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…EI_Music.jpg
KONTAKT: Yiwen Zhu, +86–15600462732

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit