reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

HeadSpin oznámila investici ve výši 60 mil. USD

Datum: 27.02.2020

Palo Alto (Kalifornie) 27. února 2020 (PROTEXT/Busi­nessWire) – Společnost HeadSpin oznámila investici kola Series C ve výši 60 milionů amerických dolarů při ocenění na 1,16 miliardy amerických dolarů a Nikesh Arora se stane předsedou představenstva
Už na začátku roku 2020 směřuje k dosažení 100 milionů amerických dolarů v ročních opakujících se příjmech za pouhé čtyři roky po založení, nová investice pomůže společnosti HeadSpin prohloubit pozici v rámci ekosystému cloudu
Společnost HeadSpin, která zajišťuje bezchybná propojená prostředí na bázi webu, mobilů, internetu věcí (IoT) a technologie 5G, dnes oznámila investici kola Series C ve výši 60 milionu amerických dolarů v čele se společnostmi Dell Technologies Capital a ICONIQ Capital a s účastí institucionálních investorů Tiger Global Management, Kearny Jackson a Alpha Square Group. Po zaokrouhlení představuje celková hodnota firmy od jejího založení 117 milionů amerických dolarů. Společnost HeadSpin použije finanční prostředky na vývoj nových produktů, pronikání do nových segmentů trhu a posílení pozice v rámci ekosystému cloudu.
Společnost HeadSpin rovněž oznámila, že předseda představenstva a generální ředitel společnosti Palo Alto Networks Nikesh Arora, se stane předsedou správní rady. Arora je bývalým obchodním ředitelem společnosti Google. V poslední době pracoval ve funkci prezidenta a provozního ředitele společnosti SoftBank ještě předtím, než přišel do firmy Palo Alto Networks.
Účastníky investičního roundu jsou rovněž přední „angel“ investoři, jako například Jeff Weiner ze společnosti LinkedIn, Shiva Rajaraman ze společnosti Web, Alex Will ze společnosti Calmb, Akshay Kothari ze společnosti Notion, Derek Callow ze společnosti Bumble, Gokul Rajaram Caviar, Manik Gupta ze společnosti Uber, Amber Feng ze společnosti Stripe, Kevin Weil a Andrea Moore ze společnosti Facebook, Sheila Tran ze společnosti OpenDoor, Sunil Pai ze společnosti AngelList, Jason Sew Hoy ze společnosti Supercast, Michael Katz ze společnosti mParticle, Cheryl Sew Hoy ze společnosti SVB, Thejo Kote ze společnosti Airbase, John Bonten ze společnosti Spotify, Lisa Kleinsorge ze společnosti Twitter a Ali Altaf ze společnosti Pinterest.
„Výjimečná technologie společnosti HeadSpin překonala bariéry a změnila podobu testování, monitorování a analýz na různých zařízeních, místech a v propojených prostředích. To znamená, že obchodní, vývojové, devopsové (spojení lidí, procesů a technologií, jehož cílem je zajistit průběžné doručování kvalitních produktů a služeb zákazníkům) a výrobní týmy mohou být konečně na stejné úrovni a zaměřit se na to, na čem nejvíc záleží: dodávky vysoce kvalitního, moderního digitálního propojeného prostředí, které umožňují web, mobil, IoT a sítě 5G,“ řekl Nikesh Arora.
Společnost HeadSpin pochopila, že propojená prostředí na bázi webů, mobilů, internetu věcí (IoT) a technologií 5G se staly primárním bodem interakce mezi firmami a jejich zákazníky a vyvinula první platformu propojené inteligence Connected Intelligence Platform na světě, aby umožnila jednotné testování, monitorování a analýzy různých aplikací, zařízení a sítí. Díky ní mohou společnosti optimalizovat funkčnost a výkon propojených prostředí v rámci celého životního cyklu vývoje a stále složitějšího ekosystému softwaru a infrastruktury, které v současné době využívají pro oslovení zákazníků v globálním měřítku.
„Společnost HeadSpin dosáhla pozoruhodných výsledků za pouhé čtyři roky,“ řekl Deepak Jeevankumar, výkonný ředitel společnosti Dell Technologies Capital. „Nejde jen o to, že tým dosáhl vynikající míry prodeje, ale vytvořil rovněž novou kategorii řešení, která dnes představují standard toho, jak nejlepší zákazníci a podniky ze žebříčku G2000 zajišťují prvotřídní propojené prostředí pro své uživatele a zákazníky. HeadSpin je v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících softwarových firem, které jsem za 10 let investování viděl a má skutečně výjimečný růstový potenciál.“
Od uvedení na trh v roce 2015 společnost HeadSpin meziročně zdvojnásobila své roční tržby a získala důvěru více než 1000 zákazníků z řad podnikatelů a poskytovatelů telekomunikačních služeb. Mezi nové firmy, které se staly zákazníky HeadSpin patří společnosti Microsoft, Tik Tok, Bandai Namco Studios, Yahoo!, Uber, DeNA, AirBnB, Kohls, ByteDance, BYJUs, Optus, Australian Post, Telefonica a Walmart. V rámci své mezinárodní expanze společnost rovněž nedávno otevřela regionální pobočky v Londýně, Tel Avivu, Berlině a Kapském městě, aby uspokojila rostoucí požadavky zákazníků v Evropě, na Středním Východě a v Africe.
„Společnost HeadSpin má skvělou pozici k tomu, aby využila tuto ohromnou tržní příležitost, kdy firmy přechází k poskytování vysoce kvalitních digitálních a mobilních propojených prostředí,“ řekl Manish Lachwani, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti HeadSpin. „Je pro nás ctí rozvíjet tuto firmu s naším skvělým týmem, partnery a investory.“
HeadSpin má centrálu v Palo Alto. Další informace naleznete na stránkách www.headspin.io nebo sledujte HeadSpin na Twitter (@headspin_io) a síti LinkedIn.
O platformě HeadSpin
HeadSpin je první světová platforma typu propojené inteligence, která poskytuje webová, mobilní, IoT a 5G řešení pro jednotné testování, monitorování a analýzy různých aplikací, zařízení a sítí. HeadSpin umožňuje týmům z oblasti vývoje, zajištění jakosti, provozu a výroby optimalizaci propojeného prostředí a zajištění úspěchu podnikání v oblasti digitálních médií. Důvody, proč platformě HeadSpin důvěřují některé největší podniky na světě, naleznete na stránkách https://www.headspin.io, nebo na Twitter@HeadSpin_I­O, a na síti LinkedIn na adrese https://www.linkedin.com/…ny/headspin/
O společnosti Dell Technologies Capital
Společnost Dell Technologies Capital je pobočka společnosti Dell Technologies, která se zaměřuje na investice do rizikového kapitálu. Investiční tým pomáhá nadšeným podnikatelům, kteří v prvních fázích podnikání posouvají hranice moderních technologií pro své firmy. Od začátku v roce 2012, dosáhl tým investičního tempa150 milionů amerických dolarů ročně a investoval do více než 100 začínajících firem, z nichž 40 bylo odkoupeno a akcie 5 z nich se začaly veřejně obchodovat. Firmy v portfoliu rovněž získaly jedinečný přístup k možnostem vstupu na trh firmy Dell Technologies (Dell, Dell EMC, VMWare, Pivotal, RSA, Secureworks). Investice, které stojí za zmínku, zahrnují Adallom, Arista Networks, Cylance, Docusign, Graphcore, JFrog, MongoDB, Netskope, Nutanix, RedLock, RiskRecon, TwistLock, Wavefront a Zscaler. Společnost Dell Technologies Capital má centrálu v kalifornském městě Palo Alto a kanceláře v Bostonu, Austinu a Izraeli. Další informace naleznete na stránkách www.delltechcapital.com.
O společnosti ICONIQ Capital
ICONIQ Capital je firma v soukromém vlastnictví zaměřená na finanční poradenství a investice a vyhledávaným partnerem významných podnikatelů, vedoucích pracovníků a institucí na celém světě. Firma investuje do podniků zaměřených na rozvoj technologií, aktiv v oblasti nemovitostí a využívá unikátní ekosystém, aby vybudovala stabilní podniky. ICONIQ je důvěryhodným poradcem, který posiluje smysluplné strategické vazby v celé řadě průmyslových odvětví, aby poskytla zdroje pro skvělé nápady, zvýšila globální dopad a podpořila novou generaci podnikatelů a firem. Kompletní seznam investic realizovaných firmou ICONIQ Growth, která je filiálkou společnosti ICONIQ Capital, naleznete zde.
Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/…25005402/en/
Kontakty
Sriram Krishnan
Email : sriram@headspin.io
Tel : +1–408–601–0523
Zdroj: HeadSpin
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)

PROTEXT

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit