reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Huawei představila nejlepší síť 5G

Datum: 23.02.2020

Londýn 23. února 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Huawei představila nejlepší síť 5G pro podporu úspěšného podnikání
Při představení nových produktů a řešení společnosti Huawei v Londýně přednesl hlavní řeč Peng Song, prezident oddělení Carrier BG pro marketing a řešení prodeje společnosti Huawei. Během svého proslovu oznámil zavedení špičkové sítě 5G, která má operátorům pomoci dosáhnout komerčního úspěchu s technologií 5G.
Jak říká čínské přísloví „abyste zbohatli, musíte nejprve postavit silnici“. Stejně tak musí být komerční úspěch operátorů 5G postaven na nejmodernější síti 5G, která je zjednodušená, inteligentní, ekologická a podporuje ultra velkou šířku pásma a komplexní umělou inteligenci (AI).
Špičková 5G síť představená na akci není jen na ukázku. Zahrnuje řadu produktových řešení, například zjednodušenou rádiovou přístupovou síť (RAN), inteligentní IP síť, transportní síť s velmi širokým pásmem, zelené připojení a komplexní služby 5G s podporou AI.
- Zjednodušená rádiová přístupová síť (RAN) urychluje nasazení 5G: Zjednodušená síť RAN obsahuje tři produktová řešení: nejlehčí masivní anténa MIMO 3. generace; Blade AAU s nejvyšší úrovní integrace v oboru; a ultraširokopásmová anténa AAU s frekvencí 400 MHz. Tato řešení se zaměřují na obvyklé potíže během instalace, získávání místa a rozptýlená kmitočtová pásma, což operátorům pomáhá rychle nasadit technologii 5G. Masivní anténa MIMO 3. generace podporující 64T64R je lehká a snadno se instaluje. Anténa Blade AAU podporuje aktivní a pasivní integraci ve všech frekvenčních pásmech pod 6 GHz, čímž se výrazně zkracuje čas potřebný k získání místa. Ultraširokopásmová anténa AAU s frekvencí 400 MHz předstihuje zbytek odvětví o celou generaci.
- Inteligentní síť IP vede průmysl v oblasti podpory závazných smluv mezi poskytovateli a uživateli (SLA): Díky tomuto řešení lze IP sítě se službou !best-effort" (doručování datagramů mezi koncovými uzly) přeměnit na IP sítě podporující závazné smlouvy SLA. Díky flexibilnímu rozparcelování sítě na bázi FlexE se inteligentní IP síť může pochlubit nejvyšší přesností rozparcelování v oboru, s rychlostí 1 Gbit/s. To je pětinásobek průměru v odvětví. Inteligentní síť IP, která pracuje s cloudovou službou Network Cloud Engine (NCE) a využívá technologii SRv6, je první v oboru, která podporuje zpožděnou latenci. Řešení také využívá informační telemetrii In-situ Flow Information Telemetry (iFIT), což znamená, že chyby lze lokalizovat během několika minut a síť je vysoce dostupná.
- Transportní síť s velkou šířkou pásma s prvním modulem 800G v oboru: Toto řešení poskytuje přenosovou kapacitu 48 Tbit/s na jednom optickém vlákně, která je o 40 % vyšší, než je průměr v oboru. Toto zajistí nerušený rozvoj přenosové sítě v průběhu příštích 10 let.
- Zelená připojení snižují spotřebu energie zařízení s 5G: Anténa AAU 5G využívá patentované vysoce integrované čipy společnosti Huawei, které snižují spotřebu energie o více než 15 %. Řešení PowerStar s podporou AI také podporuje multistandardní, vícefrekvenční pásmovou koordinaci, což snižuje spotřebu energie celé sítě o dalších 15 až 20 %.
- Komplexní přenos 5G s podporou AI otevírá cestu k digitální inteligentní éře: Umělá inteligence je aplikována na kompletní správu životního cyklu technologie 5G. Tím je zajištěno, že plánování sítě se stane přesnějším pro lepší uživatelský dojem, výstavba sítě bude vyšší kvality, zaváděné služby zaměřené na uživatele budou cílenější a problémy s uživatelskými zkušenostmi se budou řešit rychleji.
„Špičková síť 5G, kterou jsme dnes představili, je jen špičkou ledovce,“ uvedl Peng Song. „Neustále investujeme do oblastí, jako jsou základní teorie, materiály a algoritmy, abychom vyvíjeli špičkové produkty a řešení pro průmysl a pomáhali operátorům dosáhnout s technologií 5G komerčního úspěchu."
Foto – https://mma.prnewswire.com/…Solution.jpg
KONTAKT: Zheng Xinyi,+86–136–895–70489
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit