reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Huawei uvádí na trh nové produkty a řešení 5G s cílem přinést novou hodnotu

Datum: 21.02.2020

Londýn 21. února 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Při představení produktů a řešení společnosti Huawei v Londýně měl Ryan Ding, výkonný ředitel představenstva a prezident společnosti Carrier BG společnosti Huawei, hlavní přednášku s názvem „5G, přinést novou hodnotu". Pan Ding představil nové produkty a řešení 5G společnosti Huawei a zahájil Inovační program partnerů 5G. Cílem tohoto úsilí je vybudovat prosperující ekosystém technologie 5G a učinit z ní komerční úspěch.
Technologie 5G se vyvinula nad rámec představivosti, pokud jde o využití, ekosystém a zkušenosti, říká Ding, a sítě jsou základem pro podnikání s 5G. Společnost Huawei dosud získala 91 komerčních kontraktů na technologii 5G a dodala přes 600.000 masivních aktivních anténních jednotek (AAU) 5G s technologií MIMO (více vstupů a více výstupů). Jako přední světový dodavatel technologie 5G se společnost Huawei zavázala vyvíjet nejlepší komplexní řešení 5G. Patří zde nejvýkonnější základnová stanice 5G v oboru, která podporuje všechny scénáře, a antény Blade AAU s nejvyšší úrovní integrace v tomto odvětví. Antény Blade AAU mohou pracovat ve všech frekvenčních pásmech pod 6 GHz a podporují sítě 2G, 3G, 4G a 5G. Toto řeší problém omezeného prostoru pro instalaci antény a snižuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) o více než 30 % ve srovnání se stávajícími řešeními. Společnost Huawei je také prvním výrobcem v oboru, který poskytuje průmyslové moduly 5G pro vertikální aplikace.
Díky technologii 4G mohou lidé sdílet svá videa a hlasy. S extrémně velkou šířkou pásma, kterou nabízí 5G, si však lidé budou moci vychutnat pohlcující zážitky v rozšířené a virtuální realitě (AR a VR), což jim umožní zprostředkovat své myšlenky a pocity jako nikdy předtím. Tyto úžasné zážitky vytvoří neuvěřitelnou novou hodnotu. Pokročilý rozvoj technologie mobilního širokopásmového připojení 5G (eMBB) podpoří videoslužby s vysokým rozlišením a povede k masivnímu růstu služeb 5G B2C. Služby 5G B2B také vykazují obrovský potenciál. Společnost Huawei a někteří operátoři společně vydali bílé knihy (průvodce) pro technologii 5G a prozkoumali aplikace B2B s cílem zavádět využití technologie 5G v mnoha průmyslových odvětvích. Ryan Ding během slavnostního zahájení ukázal zúčastněným nedávno představený batoh pro živé vysílání společnosti Huawei. Tento batoh s modulem 5G velmi usnadňuje živé vysílání.
Pan Ding zdůraznil, že v éře 4G poskytovali prakticky všichni operátoři stejný zážitek ze sítě. V éře 5G však mohou operátoři poskytovat diferencované zážitky a účtovat je uživatelům na základě různých měřítek, včetně objemu dat, latence, šířky pásma a počtu připojených zařízení. To umožňuje zpeněžit technologii 5G. Je důležité, aby operátoři nově definovali své obchodní modely 5G.
Společnost Huawei a její globální partneři spolupracovali na několika projektech 5G, které pokrývají mnoho oblastí, včetně nových médií, kampusu, zdravotnictví a vzdělávání. Ryan Ding během této akce zahájil Inovační program partnerů 5G (5G Partner Innovation Program), kterého se zúčastnilo mnoho průmyslových partnerů společnosti Huawei. Prostřednictvím tohoto programu společnost Huawei plánuje v příštích 5 letech investovat 20 milionů USD do inovativních aplikací 5G, což přispěje k prosperujícímu ekosystému 5G a urychlí komerční úspěch této technologie.
O společnosti Huawei
Huawei je předním světovým poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a inteligentních zařízení. S integrovanými řešeními ve čtyřech klíčových oblastech – telekomunikačních sítích, IT, inteligentních zařízeních a cloudových službách – jsme odhodláni přinášet digitalizaci každému člověku, domácnosti a organizaci pro plně propojený, inteligentní svět.
Komplexní portfolio produktů, řešení a služeb společnosti Huawei je jak konkurenceschopné, tak bezpečné. Prostřednictvím otevřené spolupráce s ekosystémovými partnery vytváříme trvalou hodnotu pro naše zákazníky, pomáháme lidem, obohacujeme domácí život a inspirujeme inovace v organizacích všech forem a velikostí.
Ve společnosti Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Intenzivně investujeme do základního výzkumu a zaměřujeme se na technologické průlomy, které pohánějí svět kupředu. Zaměstnáváme více než 180 000 pracovníků a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei, založená v roce 1987, je soukromá společnost plně vlastněná jejími zaměstnanci.
Pro více informací o společnosti Huawei naleznete na stránkách www.huawei.com nebo nás sledujte na:
http://www.linkedin.com/company/Huawei
http://www.twitter.com/Huawei
http://www.facebook.com/Huawei
http://www.youtube.com/Huawei
Foto – https://mma.prnewswire.com/…093037/1.jpg
KONTAKT: Xinyi Zheng, zhengxinyi@huawei.com, +86–13689570489

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit