reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Microsoft oznámila, že bude do roku 2030 uhlíkově neutrální

Datum: 17.01.2020

Redmond (Washington) 17. ledna 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Microsoft Corp. ve čtvrtek oznámila ambiciózní cíl a nový plán na snížení a nakonec na celkové odstranění svých emisí uhlíku. Společnost Microsoft bude do roku 2030 uhlíkově neutrální a do roku 2050 odstraní z životního prostředí veškerý uhlík, který vyemitovala, buď přímo, nebo prostřednictvím spotřeby elektrické energie od svého založení v roce 1975.
Na akci ve svém kampusu v Redmondu oznámili generální ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella, prezident Brad Smith, finanční ředitel Amy Hood a ekologický ředitel Lucas Joppa nové cíle společnosti a podrobný plán na dosažení uhlíkové neutrality.
„Zatímco svět bude muset dosáhnout nulové hodnoty, ti z nás, kteří si mohou dovolit postupovat rychleji a dosáhnout více, by takto měli učinit. Proto dnes oznamujeme ambiciózní cíl a nový plán na snížení a konečné odstranění uhlíkových emisí společnosti Microsoft", řekl prezident společnosti Microsoft Brad Smith. „Do roku 2030 bude společnost Microsoft uhlíkově neutrální a do roku 2050 odstraní z životního prostředí veškerý uhlík, který vyemitovala, buď přímo, nebo prostřednictvím spotřeby elektrické energie od svého založení v roce 1975".
Oficiální blog společnosti Microsoft obsahuje další informace o odvážném cíli společnosti a podrobný plán na odstranění své uhlíkové stopy: https://blogs­.microsoft.com/?p=5255­8785.
Společnost oznámila agresivní program na snížení emisí uhlíku o více než polovinu do roku 2030, a to jak pro naše přímé emise, tak pro celý náš dodavatelský a hodnotový řetězec. To zahrnuje snížení vlastních přímých emisí a emisí souvisejících s energií, kterou spotřebujeme, téměř na nulovou hodnotu do poloviny této dekády. Společnost rovněž oznámila novou iniciativu s využitím technologie společnosti Microsoft, která pomůže našim dodavatelům a zákazníkům na celém světě snížit jejich vlastní uhlíkové stopy, a založení nového fondu pro inovace klimatu v hodnotě 1 miliardy USD, který urychlí globální vývoj technologií snižování emisí a zachycování a odstraňování uhlíku. Počínaje příštím rokem společnost také učiní snížení emisí uhlíku výslovným aspektem našich procesů zadávání zakázek pro náš dodavatelský řetězec. Nová výroční zpráva o ekologické udržitelnosti podrobně popíše dopad společnosti Microsoft z hlediska emisí uhlíku a postup snižování emisí. Společnost také využije svého hlasu a vlivu pro podporu veřejné politiky, která urychlí možnosti snižování a odstraňování uhlíku.
Další informace naleznete na mikrostránkách společnosti Microsoft: https://news.mi­crosoft.com/cli­mate.
Společnost Microsoft (Nasdaq „MSFT" @microsoft) umožňuje digitální transformaci pro éru inteligentního cloudu a inteligentního edge computingu. Jejím posláním je podporovat každou osobu a každou organizaci na této planetě, aby dosáhla výše.
Logo – https://mma.prnewswire.com/…_9217jpg.jpg
POZNÁMKA PRO REDAKTORY: Další informace, novinky a perspektivy od společnosti Microsoft naleznete na webu zpravodajského centra Microsoft News Center na adrese http://news.mi­crosoft.com. Webové odkazy, telefonní čísla a tituly byly v době publikování správné, ale mohly se změnit. Pro další pomoc mohou novináři a analytici kontaktovat tým pro rychlou reakci společnosti Microsoft nebo jiné vhodné kontakty uvedené na stránkách https://news.microsoft.com/…ons-contacts .
KONTAKT: Další informace pouze pro tisk: Microsoft, vztahy s médii, WE Communications, (425) 638–7777, rrt@we-worldwide.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit