reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

LED displeje společnosti Absen obohacují zážitky návštěvníků expozice ruského ropného průmyslu

Datum: 19.11.2019

Šen-čen (Čína) 19. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) -
Při příležitosti 80. výročí výstaviště VDNKh v Moskvě ruská ropná společnost LUKOIL otevřela v září interaktivní vzdělávací středisko v historickém Naftařském pavilonu, aby oslavila úspěchy ruského ropného průmyslu. Pro expozici ropného průmyslu byla využita řada displejů Acclaim A27 společnosti Absen (SZSE: 300389).
Nový Naftařský pavilon o rozloze více než 1300 m2 je největší ruskou multimediální výstavou věnovanou národnímu ropnému průmyslu. Pavilon je rozdělen na čtyři místnosti a nabízí 70 různých instalací. Návštěvníci se vydávají na prohlídku, kde se mohou dozvědět o historii tohoto průmyslu a objevit celý výrobní cyklus vertikálně integrované ropné společnosti, od výroby po rafinaci a marketing.
Součástí výstavy jsou nejmodernější zobrazovací technologie, včetně LED, projekce, VR, AR a holografické technologie, díky čemuž se Naftařský pavilon stává zábavnou a interaktivní expozicí pro návštěvníky všech věkových skupin.
Pro tento projekt byla jako expertní řešení zobrazení vybrána řada oceněných produktů Aclaim A27 společnosti Absen. A27 je nejrychleji rostoucí produktová řada společnosti Absen, která kombinuje výhody technologií LED i LCD. Například úhlopříčka 27,5", poměr stran 16:9 a vysoká úroveň uniformity barev, jasu a kontrastu z ní činí preferované řešení pro integrátory systémů, kteří chtějí dodávat videostěny do prostředí podnikových, maloobchodních a řídicích místností.
Ve třech ze čtyř různých tematických sálů: „Lidstvo a nafta", „Historie", „Technologie" a „Věda" byly nainstalovány celkem čtyři videostěny Absen A2712. První sál, Lidstvo a nafta, měl obdélníkový LED displej 3,1×3,8 m s roztečí pixelů 1,2 mm, a byl použit k zobrazení grafiky a video obsahu ropných zařízení a vybavení. Ve stejném sále byla umístěna přizpůsobená obrazovka z 22 LED panelů, která zobrazovala obsah o úloze nafty v dopravních prostředcích. Třetí obrazovka přijala konfiguraci 3×7, byla nainstalována v sále Technologie a byla použita pro představení procesu výroby ropy od začátku do konce. Jako spolehlivé řešení prezentace pro projevy a školení nakonec posloužila obrazovka sestávající z 53 panelů LED Absen, která byla namontována na zeď v sále Věda.
Obchodní ředitel společnosti Absen pro trh států SNS, Jackie Gao dodal: „Když jsem navštívil nový Naftařský pavilon, byl jsem touto výstavou ohromen, opravdu přivádí k úžasu! Náš partner odvedl fantastickou práci při navrhování AV řešení, které odborně integruje různé technologie a jsme hrdí na to, že zde LED displeje společnosti Absen LED hrály hlavní roli."
O společnosti Absen
Společnost Absen (SZSE: 300389) Optoelectronic Co., Ltd byla založena v roce 2001 a je čínským výrobcem vysoce kvalitních LED zobrazovacích řešení. Společnost je známá svou globální přítomností, kompletními službami a vysoce kvalitními produkty pro živé přenosy, vysílání a pronájem pódiové techniky a působí ve více než 120 zemích.
Foto – https://mma.prnew­swire.com/medi­a/1030792/Absen­.jpg
KONTAKT: Susie Ma, +86–138–2355–1494

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit