reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Harry Potter: Hogwarts Mystery v únorovém dobrodružství

Datum: 10.02.2019

Los Angeles 9. února 2019 (PROTEXT/Busi­nessWire) – Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) obsahuje nové možnosti, výzvy a návrhářské umění v únorovém dobrodružství na Nebeském plese
Nové speciální dobrodružství dává hráčům možnost zúčastnit se velmi očekávané společenské události v Bradavicích
Jam City:
Tato tisková zpráva obsahuje multimediální obsah. Plnou verzi můžete zobrazit zde: https://www.businesswire.com/…08005009/en/
Kdo: Jam City, herní studio v Los Angeles, ve spolupráci se společností Warner Bros. Značka Portkey Games společnosti Interactive Entertainment, vyhrazená pro tvorbu nových zážitků v mobilních hrách a videohrách pod franšízou Wizarding World, která staví hráče do středu svého vlastního dobrodružství, se inspirovala originálními příběhy J.K. Rowlingové.
Co:Letos v únoru, v mobilní hře, Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic). Bradavice jsou vzrušeny společenskou událostí sezóny – Nebeským plesem! V tomto speciálním dobrodružství se hráči ze čtvrtého ročníku a výše mohou po vyučování zúčastnit plánování a příprav této první formální taneční zábavy. Hráči budou manévrovat v mnoha možnostech a společenských situacích a spolupracovat se svými vrstevníky ve snaze zajistit, aby se událost stala úžasným a ohromujícím úspěchem!
V tomto příběhu budou hráči pomáhat jiným spolužákům v Bradavicích s vlastními aspiracemi na Nebeský ples. Například populární Hufflepuff Penny doufá, že bude v čele Dekoračního výboru, zatímco pochybná dvojice Meruly a Ismeldy se snaží provést sabotáž. Mezitím introvertní spolužáci, jako je Rowan, potřebují tipy na úpravy a povzbuzující slova, aby při tanci zapůsobili nejlepším možným dojmem.
Před velkolepou událostí mohou hráči navštívit Velkou síň a spojit se se spolužáky jako Tulip, Barnaby, Rowan, Ben, Merula, Penny a jiní, a vybrat si kamaráda pro pozvání na ples. V tomto dobrodružství si všichni hráči budou moci vybrat vlastní oblečení pro ples. Výběr modelů spravuje průkopník módy Andre Ravenclaw.
Citát: „Život v Bradavicích je plný tříd, studií, mimoškolních aktivit – ale také společenských akcí a oslav,“ řekl Michael Brozman, produktový ředitel společnosti Jam City. „Jsme nadšeni, že v únoru představíme časově omezené dobrodružství Nebeský ples, což poskytne hráčům příležitost zažít vzrušení, prozkoumat možnosti a získat kamarády na školní taneční zábavě v Bradavicích.“
Pozadí: Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) je první mobilní hra, ve které si hráči mohou vytvořit svou vlastní postavu a zažít život jako studenti Bradavic. V dobrodružném příběhu s prvky RPG si hráči budou vytvářet přizpůsobený avatar studenta, navštěvovat kurzy, učit se magické dovednosti a navazovat přátelství nebo soupeřit s ostatními studenty. Hráči ve hře dělají klíčová rozhodnutí, která ovlivňují příběh jejich postavy v Bradavicích. Hra obsahuje nový systém setkávání, ve kterém rozhodnutí a akce hráčů ovlivňují jejich úkoly, což fanouškům Harryho Pottera umožňuje vytvořit vlastní odkaz jako čarodějnice nebo průvodce.
Další informace o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic) a možnost spojit se s dalšími fanoušky najdete na adrese www.facebook.com/…artsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery. Další podrobnosti najdete na adrese www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.
Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/…08005009/en/
Kontakty
Média:
Jam City
Sarah Ross, 310–924–1404
sarahr@jamcity.com
nebo
Dana Whitney, 415–359–7006
dwhitney@jamcity.com
Zdroj: Jam City
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit