reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Jelurida spouští Ardor Learning Hub a soutěž Lightweight Contracts o celkem 21 000 USD, aby pobídla podniky k integraci platformy Ardor

Datum: 22.10.2018

Lugano (Švýcarsko) 22.října 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Po nedávném zveřejnění projektu společnosti Dominium v oblasti nemovitostí s využitím blockchainu Ardor jako plnohodnotné platformy pro poskytování služeb (již čtvrtý oficiální „child“ blockchain firmy), spustila dnes společnost Jelurida informační systém Ardor Learning Hub. Nový zdroj informací nabízí celou řadu dokumentů a průvodců. Tyto speciálně navržené nástroje si kladou za cíl pomoci firmám a jejich IT týmům zvážit, jak konkrétně zvýšit přidanou hodnotu svých produktů a služeb skrze technologii blockchain.
Foto: https://mma.prnewswire.com/…Jelurida.jpg
Zúčastněte se soutěže Ardor Online Hackathon 2018
Společnost Jelurida s potěšením zveřejnila novou iniciativu s cílem rozšířit komunitu vývojářů a obchodních partnerů. Soutěž Ardor Online Hackathon 2018 bude probíhat od dnešního dne do 6. prosince 2018 a mohou se jí zúčastnit všichni vývojáři z celého světa. Utkají se ve třech výzvách zaměřených na využití speciálního režimu lightweight contracts k automatizaci obchodních procesů na blockchainu. Výzvy se týkají směny měn, ukládání dat a jejich streamingu a ověřování identity. Společnost Jelurida ocení první, druhé a třetí místo částkou 4 000, 2 000 a 1 000 USD respektive v každé kategorii. Podrobnosti naleznete na internetových stránkách společnosti Jelurida a vývojáři se mohou přihlásit k získávání novinek o soutěži e-mailem zde.
Ardor – Jediný „Plnohodnotný blockchain jako služba“
Společnost Jelurida vydala prohlášení ve kterém hodnotí společnosti Amazon AWS a Microsoft Azure z hlediska poskytování služby „Blockchain na bázi cloudu“. Společnost Jelurida plně demonstrovala, že platforma Ardor jako jediný nabízený „Plnohodnotný blockchain jako služba“, poskytuje sofistikované decentralizované zabezpečení a umožňuje novým firmám rychlejší integraci s blockchainem (kompletní prohlášení).
Funkce připravené pro obchodování v Ardor Version 2.1.2
Začátkem října zveřejnila společnost Jelurida novou verzi platformy Ardor Version 2.1.2 s jednou novou funkcí na testnetu a třemi připravenými funkcemi pro mainnet: snadno integrovatelnou funkci Lightweight Contracts zamezující nákladné migraci dat (testnet), spolehlivou správu transakcí Transaction Vouchers eliminující padělání převodů, okamžitou směnu kryptoměn s aplikací Changelly přímo v rozhraní Ardor a pět šablon (bundler templates) pro zajišťování měsíčních poplatků za obchodní transakce na blockchainu a zároveň sponzorování poplatků konečného uživatele (kompletní prohlášení).
O společnosti Jelurida
Společnost Jelurida je softwarová společnost zaměřená na blockchain, která umožňuje podnikům vytvářet decentralizované aplikace a služby využívající technologie Nxt a Ardor. Nabízíme rozšiřitelná blockchainová řešení typu proof-of-stake s jedinečnou architekturou parent-child chain na základě pětiletého vývoje softwaru a zkušeností s vytvářením blockchainů.
Kontakt pro média:
Veronica Torras
Marketing a rozvoj obchodu
Email: marketing@jelurida.com
Zdroj: Jelurida
Tel : +31–611250946

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit