reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Merck rozšiřuje výrobní kapacity společnosti Celonic o jednorázové bioreaktory Mobius®

Datum: 13.09.2017

Darmstadt (Německo) 13. září (PROTEXT/PRNew­swire) -
- Objemy vyráběných bioreaktorů se pohybují od 50 litrů až po 2 000 litrů
- Prvotřídní design nabízí flexibilitu, škálovatelnost a snadné použití

Foto – https://mma.prnewswire.com/…oreactor.jpg
Merck, přední vědecká a technologická společnost, dnes oznámila, že Celonic AG, švýcarská organizace pro smluvní vývoj a výrobu (CDMO), rozšiřuje svá výrobní zařízení o pět bioreaktorů jednorázového použití Mobius® společnosti Merck.
Společnost Celonic, která vyrábí bio ekvivalenty a také nabízí platformu pro vývoj buněčných linií, přidá do svého vývojového a výrobního závodu v Basileji ve Švýcarsku 50, 200 a 2000litrové bioreaktory. Toto rozšíření posílí marketingové možnosti společnosti Celonic a zvýší její flexibilitu a škálovatelnost.
„Naše rozsáhlé portfolio jednorázových technologií nám umožňuje podporovat zákazníky organizací CDMO, jako je Celonic, kteří přicházejí s novými technologiemi a rozšiřují své možnosti,„ řekl Andrew Bulpin, ředitel oddělení řešení obchodních postupů divize Life Science společnosti Merck. „Naše nové jednorázové bioreaktory Mobius® pomohou společnosti Celonic zefektivnit procesy a rozšířit její kapacity pro lepší obsluhu klientů.“
„Pro naše zákazníky zabývající se biotechnologií každý krok směrem k tržní autorizaci zvyšuje hodnotu jejich majetku a zde byl rozsah služeb společnosti Celonic zásadní při vytváření obrovské hodnoty pro naše partnery,„ řekl Konstantin Matentzoglu, generální ředitel společnosti Celonic. „Jednorázové bioreaktory Mobius® společnosti Merck nabízejí flexibilní a škálovatelný systém, který odpovídá našim potřebám a požadavkům našich klientů. Přidáním bioreaktoru o objemu 2 000 litrů jsme se přiblížili k našemu cíli, kterým je obsluhovat zákazníky s komerčními výrobními potřebami.“
Popularita zařízení a systémů jednorázového použití se v biofarmaceutickém průmyslu zvýšila, neboť nabízejí mnoho výhod oproti běžným systémům z nerezové oceli, jako jsou vyšší míra úspěšnosti šarží, nižší kontaminační riziko, snížené požadavky na vodu a odpadní vodu, zkrácená délka projektů a snížení nákladů na projekt.
Výrobci biofarmaceutických přípravků se zároveň zaměřují na komplexní řešení, od vývoje procesů a výroby až po předklinické, klinické a komerční dodávky s cílem snížit náklady a zvýšit kvalitu a efektivitu.
Portfolio jednorázových bioreaktorů Mobius® společnosti Merck o obsahu 3 až 2 000 litrů přináší větší flexibilitu a kontinuitu rozšiřování, což snižuje potřebu přeškolování operátorů. To jsou některé z mnoha důvodů, proč organizace CDMO, jako je Celonic, brzy adaptovaly technologie společnosti Merck.
Společnost Merck je předním dodavatelem řešení vývojových postupů a výroby v klinické fázi a materiálů a služeb potřebných pro výrobu biofarmaceutických léčiv. Společnost se zavázala dodávat výrobcům špičkovou bioreaktorovou technologii a již několik výrobců ze Severní Ameriky, Evropy a Asie v této oblasti se společností spolupracuje.
O společnosti Celonic
Celonic AG je soukromá smluvní vývojová a výrobní organizace (CDMO) se sídlem v Basileji ve Švýcarsku. Celonic nabízí komplexní vývoj a výrobu dle správné výrobní praxe (GMP) pro nové biologické entity (NBE) a bio ekvivalenty na celém světě. Společnost Celonic, která se zaměřuje na empatii, efektivitu a dokonalost, je vždy o stupeň nad očekáváním ve všech obchodních aspektech, aby pomohla svým klientům dosáhnout jejich cíle efektivněji a spolehlivěji. Služby společnosti Celonic zahrnují vývoj buněčných linií, výrobních procesů, stejně jako GMP a non-GMP výrobu biofarmaceutických léčivých látek. Celonic navíc licencuje vlastní patentovanou technologii buněčných linií CHOvolutionTM pro klienty, vývojáře léků a poskytovatele služeb. Více informací najdete na webových stránkách www.celonic.com.
Všechny tiskové zprávy společnosti Merck jsou odesílány e-mailem ve stejnou dobu, kdy jsou zveřejněny na webových stránkách Merck. Pro online registraci, změnu vaší volby nebo ukončení této služby přejděte zde: www.merckgroup.com/subscribe.
O společnosti Merck
Merck je přední vědeckotechno­logická společnost v oblasti zdravotnictví, věd o živé přírodě a speciálních vysoce výkonných materiálů. Přibližně 50 tisíc jejích zaměstnanců usiluje o další rozvoj technologií, které zlepšují a usnadňují život – od biofarmaceutických terapií na léčbu rakoviny nebo roztroušené sklerózy, nejmodernějších systémů pro vědecký výzkum a výrobu, až po tekuté krystaly pro chytré telefony a LCD televize. V roce 2016 dosáhl obrat společnosti Merck 15 miliard EUR v 66 zemích.
Společnost Merck, založená v roce 1668, představuje světově nejstarší farmaceutickou a chemickou společnost. Většinovým vlastníkem této veřejně obchodovatelné společnosti dodnes zůstává rodina, která Merck založila. Společnost Merck se sídlem v německém Darmstadtu vlastní světová práva na název a značku Merck. Jedinou výjimkou je Kanada a Spojené státy americké, kde působí pod názvy EMD Serono, MilliporeSigma a EMD Performance Materials.
KONTAKT: Karen Tiano +49 6151 72 44461

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Nízké poplatky
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin

Nejčtenější články

Tragický příběh sovětské...

Reflex CZ - 18.01.2018 15:30 - čteno(75)

Rusové natočili vtipný klip:...

Reflex CZ - 21.01.2018 17:30 - čteno(10)

Rafaj odvolal místopředsedu ÚOHS...

ČN - Z domova - 16.01.2018 09:43 - čteno(9)

Zemřel bývalý novinář TÝDNE...

Týden.cz - 15.01.2018 14:40 - čteno(9)

PŘÍMÝ PŘENOS: Pohřeb Jakuba...

Blesk.cz - 11.01.2018 10:20 - čteno(9)

Škoda spustila dva nové stavy pro...

FN -... - 09.01.2018 15:32 - čteno(9)

Specialisté - 25. díl - Milionářka

Chytrá Žena - 08.01.2018 01:00 - čteno(9)

Samsung představil nový...

SystemOnLine.cz - 12.01.2018 10:19 - čteno(6)

Hasiči našli v hořícím autě na...

ČN - Z domova - 08.01.2018 08:11 - čteno(6)

Pět osob bylo zraněno při noční...

Požáry.cz - 19.01.2018 21:54 - čteno(4)

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit