reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

LC Waikiki se chce do roku 2023 stát v Evropě jednou ze tří nejúspěšnějších maloobchodních módních značek

Datum: 26.02.2020

Kyjev / Istanbul 26. února 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) -
LC Waikiki otevřela v Kyjevě svůj již 1000. obchod
Značka LC Waikiki pokračuje ve své strategii růstu nejen v Turecku, ale i na celém světě a jako turecký národní ambasador v souladu se svým sloganem “Každý si zaslouží se dobře oblékat – Everyone deserves to dress well”, otevřela v Kyjevě, hlavním městě Ukrajiny, svůj 1000. obchod. Značka LC Waikiki tak nyní funguje ve 47 zemích, ve 307 různých městech a na 3 světadílech. Vahap Küçük, předseda představenstva společnosti LC Waikiki uvedl, že značka LC Waikiki se chce v Evropě do roku 2023 stát jednou ze tří nejúspěšnějších maloobchodních módních značek.
Jako globální ambasador Turecka nabízí značka LC Waikiki cenově dostupnou módu pro všechny a nově otevřela svůj 1000. obchod v Kyjevě, hlavním městě Ukrajiny.
Značka LC Waikiki svůj 1000. obchod otevřela v prvním čtvrtletí roku 2020 a rozšířila tak podstatným způsobem své portfolio zahraničních investic, které začaly v roce 2009 v Rumunsku.
1000. obchod značky LC Waikiki byl otevřen 13. února 2020 v kyjevském nákupním centru River Mall a slavnostního otevření se zúčastnilo mnoho významných hostů, mezi které, mimo jiné, patřili Vahap Küçük, předseda představenstva firmy LC Waikiki, Berna Akyüz Ö?üt, ředitelka obchodu a marketingu ve firmě LC Waikiki nebo Ya?mur Ahmet Güldere, turecký velvyslanec na Ukrajině.
Firma LC Waikiki na Ukrajině provozuje 35 obchodů s 1000 zaměstnanci, a to hned v 18 městech. Nový dvoupodlažní obchod v nákupním centru River Mall bude největším obchodem v zemi s podlahovou plochou 1800 metrů čtverečných. V obchodě bude zaměstnáno 40 zaměstnanců a celkový výše investice dosáhne částky 1 milión dolarů.
Vahap Küçük předseda představenstva značky LC Waikiki, růst společnosti okomentoval takto: “Když jsme naší značku poprvé představili, rozhodli jsme se, že jejím posláním bude motto “Každý si zaslouží se dobře oblékat – Everyone deserves to dress well". Stanovili jsme si za cíl dostat cenově dostupnou módu i za hranice naší země a spojit jí s různými kulturami na různých trzích. Snažíme se našim zákazníkům ze všech věkových kategorií nabízet takové produkty, které vyhovují jejich stylu i peněžence a které jsou vyráběny v souladu s pravidly pro bezpečnou a poctivou výrobu oděvů. Jako nový cíl a vizi značky LC Waikiki nyní chceme, aby do roku 2023 naše značka “byla jednou ze tří nejúspěšnějších maloobchodních módních značek v Evropě.”
Ohledně plánovaného testování dalších nových zemí v letošním roce, Küçük poznamenal: „V srpnu otevřeme náš první obchod v Jižní Americe, a to v Peru, čímž vstoupíme na další nový kontinent. Hodláme také vstoupit do dalších nových zemí v Africe, jako jsou Zambie, Pobřeží Slonoviny, Ghana, Angola nebo Senegal, v Evropě plánujeme otevřít obchod v Maďarsku a v Asii pak v Mongolsku a Turkmenistánu. V roce 2020 tak vstoupíme již na 4. kontinent, a to Jižní Ameriku. Chystáme se otevřít celkem 130 nových obchodů, z toho v 9. nových zemích celkem 115 a zbylých 15 v Turecku. Naším cílem je, abychom do konce roku 2020 fungovali v 56 zemích světa na 4 kontinentech a dosáhli celkového počtu obchodů 1125. To znamená, že naše celková prodejní plocha dosáhne 1 milión 950 tisíc čtverečných metrů. Kromě toho budeme pokračovat v rozšiřování naší sítě obchodů LCW Dream a LCW Home, které označujeme jako naše doplňkové značky. Naším cílem pro letošní rok je také dosáhnout celkového objemu exportu do zahraničí ve výši 1 miliardy dolarů.”
O značce LC Waikiki
Značka LC Waikiki byla založena v roce 1988 a od roku 1997 funguje pod křídly firmy LC Waikiki Retail. Posláním této značky je "Každý si zaslouží se dobře oblékat – Everyone deserves to dress well“ a v Turecku navíc uplatňuje přístup “cenově dostupná móda”. po celých 32 let značka LC Waikiki v Turecku i v zahraničí roste. Značka LC Waikiki je jednička na poli konfekčních oděvů a k dnešnímu dni provozuje ve 47 zemích světa celkem 1000 obchodů a má 47 700 zaměstnanců. www.lcwaikiki.com
Foto – https://mma.prnewswire.com/…iki_Kiev.jpg
Kontakt: Sibel Bulgan, +905363196333, SIBEL.BULGAN@Lcwaikiki.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit