reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Optimum ICD Holdings LLC se rozšiřuje o podnik ve státě Georgie a stává se jedním z největších provozovatelů v jihovýchodní části USA

Datum: 12.12.2019

Miami / Vidalia (Georgie) 12. prosince 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) -
Společnost Optimum Agriculture (Optimum), přední světová zemědělská společnost zaměřená na získávání a správu půdy, dnes oznámila, že společnost Optimum ICD Holdings LLC získala 5 587 akrů zemědělské půdy, zpracovatelská zařízení a ochrannou známku společnosti Generation Farms a další aktiva společnosti Generation Farms, LLC a přidružených společností (Generation Farms) v hrabstvích Tattnall a Toombs ve státě Georgie. Podmínky transakce nebyly zveřejněny. Od nynějška budou všechny produkty a operace označovány pod názvem Generation Farms.
Společnost Generation Farms pěstuje, balí a přepravuje cibuli, vodní melouny a další produkty prostřednictvím svých provozoven ve Vidalii ve státě Georgie a jejím okolí. Společnost Optimum má v úmyslu pokračovat v těchto operacích, včetně dodávek pro mnoho předchozích zákazníků společnosti Generation Farms.
„Vítáme talentovaný tým společnosti Generation Farms v rodině Optimum. Tato akvizice je součástí dlouhodobého plánu maximalizace provozní efektivity diverzifikací rizik spojených s počasím a sklizněmi napříč státy,„ řekl Gaston Marquevich, generální ředitel společnosti Optimum Agriculture. „Naším krátkodobým cílem je zvýšit využití zařízení navýšením výroby a poskytováním nepřetržitých dodávek potravin pro maloobchodníky po celý rok.“
Společnost Optimum ICD Holdings LLC bude prostřednictvím této transakce vertikálně integrovat své podniky prostřednictvím pěstování, balení a přepravy čerstvých potravin pro některé z největších maloobchodníků v USA. Po akvizici Generation Farms má společnost Optimum ICD Holdings LLC v úmyslu rozšíření výrobní řady se zaměřením na produkty, jako je cibule, vodní melouny, batáty, zelené fazolky, zelí a kukuřice.
Generation Farms, společnost s rodinnými hodnotami ve svém jádru, byla dříve ve vlastnictví rodiny Stanleyů se třemi generacemi zemědělských zkušeností od roku 1964. Toto dědictví je spojeno s osvědčenými výsledky společnosti Optimum v oblasti zemědělství, jejíž úspěch lze připsat replikaci rodinných modelů zemědělského hospodářství, které byly po celá desetiletí populární v Latinské Americe.
Převzetí společnosti Generation Farms představuje třetí akvizici společnosti Optimum ICD Holdings LLC v USA po akvizici společností El Maximo Ranch a Island Pond. Další informace o společnosti Generation Farms naleznete na webových stránkách www.generation­farms.com
Kontakt pro média: Soledad Cedro
scedro@somapr.com
www.somapr.com
Logo – https://mma.prnewswire.com/…ure_Logo.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/…rms_Logo.jpg 

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit