reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Značka DKNY bude na oslavu svých 30. narozenin šířit tvůrčího ducha New Yorku pomocí kampaně a videa s místní talentovanou zpěvačkou Halsey a duem Martinez Brothers

Datum: 19.08.2019

New York 19. srpna 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – Na podzim 2019 si připomínáme 30. narozeniny značky DKNY a její inovativní, žánrově definující pojetí stylu – revoluci v jejím založení a sílu o tři desetiletí dál. Sezónní kampaň značky je spíše zaměřena na současnost než její minulost a představuje působivé grafické portréty rodilých newyorčanů Halsey a dua Martinez Brothers, které fotografovala Amy Troost a stylizoval Carlos Nazario.
Značka, která již dávno splnila své poslání poskytovat progresivní, ale pragmatickou módu pro příznivce DKNY a jejich mnohostranný život, představí svou kampaň na podzim roku 2019 jako řadu kvintesenčních newyorských příběhů uznávaných a vlivných kulturních osobností. Halsey a Martinez Brothers, kteří jsou sami tvůrci svých úspěchů, vyzařují v každém zachyceném snímku své zdravé sebevědoní, impertinentní styl a čistý talent. Společně ztělesňují kreativitu, která láká mladé lidi do města – místa, kde lze i dnes realizovat nemožné sny.
V kampani předvádí Halsey a Martinez Brothers nejsměrovější kousky kolekce DKNY pro podzim 2019: kárované obleky, ryzí džínovinu, volnočasové oděvy s leopardím vzorem pro dámy; nové střihy, klasické svrchní oděvy a jednoduché doplňky pro pány. S výrazným černobílým estetickým akcentem zvýrazněným červeným logem se snímky odkazují na inovativní kampaně DKNY v 90. letech 20. století.
„DKNY je duchem New Yorku. Je to rozmanitost a energie. Je to tvrdá práce a špetka osudu. Říká se, že pokud se včela příliš oddálí od úlu, zemře. DKNY se řídí heslem můj dům v mém srdci a kouzlo v mé mysli. Je to pro mne čest být součástí jejich 30. narozenin.„ Punkový smysl pro krásu a ležérní otevřenost Halsey z ní vytvořily neohrožený hlas generace Z, zatímco nedávný singl číslo jedna na žebříčku Billboard „Without Me“ potvrdil její pozici globální hvězdy. Je ztělesněním chladnokrevnosti, která zvládá nezkrotné síly města a dláždí si cestu pro pozitivní změnu, která Halsey zajišťuje pozici v New Yorku.
Od Bronxu přes pařížské eskapády až po exotické ostrovy Martinez Brothers dovedli svou důvěryhodnost v oblasti módy do pozice globálních DJ hvězd, které nyní samy produkují originální hudbu a jsou pravidelnými interprety na seznamu mnoha z nejuznávanějších nočních klubů na světě. „Narodili jsme se a vyrostli v Bronxu. Dostalo se nám požehnání, že jsme našli svou vášeň prostřednictvím hudby. Ta nás dovedla do vzdálených koutů světa a po cestě jsme potkali spoustu lidí a zažili nejbláznivější dobrodružství. Ale na konci toho všeho je New York náš domov. Ten nás učinili tím, kým jsme, a vždy je s námi, ať jsme kdekoli. Slyšíte to v hudbě, kterou hrajeme a v naší mluvě a vidíte ve způsobu našeho oblékání. Proto je toto partnerství s DKNY tak přirozené a dává nám dokonalý smysl."
Během Týdne módy v New Yorku letos v září bude DKNY organizovat hitovou party k 30. narozeninám s DJ duem Martinez Brothers a představením zpěvačky Halsey.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ERO_SP_1.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ERO_SP_4.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ERO_SP_7.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…SS_DPS_1.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…PVH_SP_1.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ERO_SP_9.jpg
KONTAKT: Saba Landmann, viceprezidentka pro globální komunikaci, Saba.landmann@dkny.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit