reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Moduly s půlenými monokrystalickými PERC články společnosti JA Solar, nová volba vysoce výkonných produktů pro jihokorejský trh

Datum: 15.05.2019

Peking (Čína) 15. května 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) -
Společnost JA Solar Co., Ltd, přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, nedávno oznámila, že pro projekt solární elektrárny o výkonu 450 kW v Jižní Koreji dodala všechny moduly založené na technologii vysoce účinných půlených monokrystalických PERC článků. JA Solar je prvním zahraničním dodavatelem modulů s půlenými monokrystalickými PERC články v zemi. Zřízení této elektrárny má velký význam pro aplikaci vysoce účinných modulů s půlenými monokrystalickými PERC články i pro rozvoj obnovitelných zdrojů energie na korejském trhu.
V dubnu 2019 se společnost JA Solar stala první čínskou fotovoltaickou společností, která získala certifikaci výrobku od veřejné organizace Korea Standards Association (KS) pro svůj modul s půlenými monokrystalickými PERC články o výkonu 395 W. Tato certifikace umožňuje zákazníkům v Jižní Koreji, kteří se zaměřují na snižování nákladů na pozemkové parcely, širší přístup k vysoce výkonným solárním energetickým produktům. Důležité je, že certifikace organizace KS pro tento modul potvrzuje, že produkty JA Solar splňují státní normy v Jižní Koreji a zvyšují tak konkurenceschopnost a uznání značky na místním trhu.
Solární elektrárna o výkonu 450 kW se nachází ve městě Hamyang-gun v provincii Jižní Kjongsang v Jižní Koreji. Vysoce účinné moduly využité v tomto solárním projektu prošly testem dlouhodobé spolehlivosti a mají vynikající environmentální adaptabilitu. Konstrukce kombinovaných sériových a paralelních obvodů může snížit vnitřní ztráty energie, zvýšit účinnost konverze a umožnit lepší teplotní koeficient. Když je modul ve stínu, je díky své půlené konstrukci schopen generovat více elektřiny ve srovnání s běžnými moduly, což poskytuje silnou záruku spolehlivosti systému elektrárny a optimalizace výroby elektřiny.
Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, uvedl: „Trh Jižní Koreje má velký zájem o vysoce účinné solární moduly. Pro uspokojení rostoucí poptávky zákazníků se společnost JA Solar bude i nadále zaměřovat na výzkum a vývoj a výrobu vysoce výkonných systémů solárních modulů. Naše pobočka v Jižní Koreji je také odhodlána poskytovat vynikající služby pro uspokojení potřeb zákazníků a dále rozšiřovat naši přítomnost s cílem přispět k rozvoji solárního průmyslu v regionu."
KONTAKT: Xiaorui Sun, +86–10–6361–1888 x1698, bj.sunxr@jasolar.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit