reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

AWT pomůže s úklidem ve Slezské Ostravě

Datum: 24.04.2019

Ostrava 24. dubna (PROTEXT) – "Co skončí v kontejneru, neskončí v přírodě.“
Mezinárodní dopravní společnost Advanced World Transport (AWT), člen skupiny PKP CARGO, v rámci Dne Země a vlastního CSR programu AWT POMÁHÁ! ve spolupráci s radnicí městského obvodu Slezská Ostrava rozmístí na celkem deset vytipovaných míst velkoobjemové kontejnery ACTS, které budou sloužit občanům k jarnímu úklidu.

Skupina AWT klade na společenskou odpovědnost velký důraz, a v rámci projektu AWT POMÁHÁ! podporuje aktivity, projekty, akce, neziskové organizace, fyzické osoby a společensky prospěšné činnosti, které mají dosah do všech regionů v nichž působí.
Prostřednictvím projektu AWT POMÁHÁ! Skupina pomáhá všude tam, kde je to potřeba. Každoročně zaměstnanci pořádají finanční sbírku pro kolegy a jejich blízké členy rodiny v nelehké životní situaci, organizují se charitativní sbírky oblečení, na Den dětí pravidelně zaměstnanci rozveselují děti v nemocnicích a dětských domovech. Zároveň se zaměstnanci společně účastní nejrůznějších charitativních projektů a aktivit.
„Na letošní Den Země jsme spolu s radnicí městského obvodu Slezská Ostrava připravili v rámci našich CSR projektů akci pro občany Slezské Ostravy, kterým bychom rádi pomohli s jarním úklidem. Radnice pro nás vytipovala celkem deset míst, kde umístíme naše velkoobjemové kontejnery ACTS, které je možné využít i pro svoz odpadů. V AWT je pro nás společenská odpovědnost velmi důležitá a ochraně přírody věnujeme velkou pozornost,“ říká Maciej Walczyk, předseda představenstva AWT.
“Touto iniciativou se společnost AWT hlásí ke své společenské odpovědnosti. Byl bych velmi rád, kdyby i další společnosti, které působí v našem obvodě, následovali tento příklad a zapojili se do projektů, které pomůžou okolí jejich podnikání – zejména pak těch ekologických,” doplnil starosta Slezské Ostravy Richard Vereš.
AWT je největším operátorem systému ACTS ve střední Evropě a jediným v České republice. Systém ACTS se skládá ze speciálních odvalovacích kontejnerů, silničních nosičů a železničních vozů s otočnými rámy pro kontejnery. AWT disponuje více než 400 kontejnery ACTS různých typů, 79 železničními vozy typu Slps a desítkou automobilových nosičů a překladačů.
„Kontejnery ACTS, s jejichž provozem máme dlouhodobé zkušenosti a slouží v rámci kombinované dopravy (silnice-železnice) k převozu nejrůznějšího materiálu, umíme využít i pro tyto účely a díky našim komplexním službám, které poskytujeme, následně ekologicky zlikvidovat,“ říká Jiří Huplík, technický ředitel AWT.
Do kontejneru je možné vhazovat nábytek, koberce a textil, pneumatiky, stavební suť, okna a dveře, lepenku bez obsahu dehtu nebo sanitární keramiku. Odpad bude následně zlikvidován na skládce odpadů, kterou v rámci Skupiny provozuje sesterská společnost AWT Rekultivace.
Seznam míst, kde budou kontejnery umístěny, občané naleznou na webových stránkách www.awt.eu.
Kontakt:
Lukáš Kresač
e-mail: kresac@awt.eu
web: www.awt.eu

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit