reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Veletrh For Garden představí novou generaci WPC teras

Datum: 22.03.2019

Praha 22. března 2019 (PROTEXT) – Veletrh For Garden přináší každý rok nejnovější trendy v oblasti zahradní architektury a nábytku. Jednou z novinek na poli terasových materiálů je rozhodně nová generace WPC materiálů, které nabízejí syté barvy a také bezpečnější neklouzavý povrch, který se hodí třeba k venkovním bazénům. Francouzský výrobce kompozitního dřeva Silvadec představí svou Hi-Tech řadu s prkny Atmosphere na veletrhu od 21. března v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech.
Pro WPC terasové materiály byly doposud charakteristické spíše pastelové barvy, jednoduché povrchy s drážkou, hladké či s texturou dřeva. Novou generací WPC materiálů jsou tzv. dvouplášťové WPC profily. Jádro tvoří dřevěný kompozit WPC, je obalen do čisté polymerové složky, která ho chrání. A právě čistý polymer je velmi dobře barvitelný a dále zpracovatelný do různých dekorů a textur. Nové dvouplášťové terasové profily tak získávají na oblibě právě díky neomezeným možnostem zpracování povrchu a výrazným barvám, které je možné rozšířit o mnoho dalších odstínů.
Silvadec uvedl na trh prkna Atmosphere, která nabízejí nejširší paletu barev na trhu. Výrazná sytost, plnost a žíhanost základních barev, zejména šedé a hnědé, jsou novinkou, která na trhu chyběla. Vrchní polymerová vrstva je dokonale zbroušena do hrubého povrchu neopracovaného dřeva, což je z hlediska bezpečnosti jeden z nejdůležitějších faktorů při výběru kvalitní terasy u bazénu. Díky tomu prkna Atmosphere ani při namočení nekloužou a umožňují tak bezpečný pohyb i u vodních ploch. Prkno Atmosphere z produktové řady Hi-Tech vzniká tzv. procesem koextruze, při níž je každé prkno potaženo polymerem a je tak značně omezen příjem vlhkosti. Taková ochrana zaručuje dlouhou životnost a stálobarevnost a je v podstatě bezúdržbové.
Zájemci se mohou přesvědčit o výhodách terasových prken Silvadec na letošním veletrhu For Garden v Letňanech od 21. do 24. března. Produkty tohoto výrobce budou k vidění na stáncích společností Profiterasy a DLH Hrdina.
Silvadec je francouzská společnost, která byla založena v roce 2001 jako vůbec první výrobce kompozitního dřeva v Evropě. Od počátku své existence plní společnost důsledně své závazky vůči životnímu prostředí. V současnosti vyrábí své produkty ve Francii a v novém závodě v Schierlingu v Německu, aby byla blíž svým zákazníkům. Dlouhodobě spolupracuje s agenturou pro environmentální energetické řízení ADEME. V roce 2011 se Silvadec stal prvním francouzským výrobcem kompozitního dřeva s PEFC certifikací (dřevo pocházející z trvale obhospodařovaných lesů).
Kontakt:
Martin Eckstein
PR Consultant
+420 731 46 48 46
martin@eckstein.cz
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit