reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnosti GCL-SI a Solarpro spojily síly, aby vybudovaly jeden z největších solárních projektů v Maďarsku

Datum: 11.10.2018

Százhalombatta (Maďarsko) 11. října 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd. (GCL-SI), přední světový poskytovatel komplexních řešení solárního projektu, úspěšně dodala moduly Poly Perc o výkonu 21 MW pro výstavbu elektrárny MET Dunai Solar Park („Park"), jedné z největších solárních elektráren v Maďarsku, upravené a vybudované společností Solarpro Holding AD (Solarpro), jedním z předních dodavatelů EPC na klíč v sektoru CEE a MENA PV.
Projekt Park, který je postaven na ploše 40 hektarů v Százhalombatta poblíž Budapešti, částečně na místě elektrárny Dunamenti, bude vyrábět dostatek elektřiny pro zásobování přibližně 9 000 domácností. Sestává ze dvou samostatných dílčích projektů s ročním specifickým výtěžkem o výkonu 1 200 kWh/kWp, které mají odhadovanou produkci energie 25 546 MWh za rok.
Projekt Park je vlastněn skupinou MET. MET Group je integrovaná evropská energetická společnost se sídlem ve Švýcarsku, která se zabývá činností v oblasti zemního plynu, elektřiny a ropy a je zaměřena na velkoobchod s více komoditami, obchod a prodej, stejně jako energetickou infrastrukturu a průmyslová aktiva. Skupina MET je zastoupena v 15 evropských zemích s více než 1 700 stálými pracovníky v Rakousku, Bulharsku, Chorvatsku, Maďarsku, Itálii, Litvě, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Španělsku, Švýcarsku, Turecku, na Ukrajině a ve Spojeném království.
Zapojení společnosti GCL-SI do takových projektů demonstruje závazek společnosti k dalšímu rozvoji solárního průmyslu prostřednictvím dodávek spolehlivých a kvalitních výrobků po celém světě. „Budeme i nadále rozšiřovat naši přítomnost v Evropě, protože se snažíme přinést zelenou a obnovitelnou energii stále více lidem," řekl pan Luo Xin.
Společnost GCL-SI pro zajištění kvality výrobků, jejich včasných dodávek a celkovou bezpečnost dodržuje přísné průmyslové a místní normy.
O společnosti Solarpro Holding AD
Společnost Solarpro Holding AD (Solarpro) (www.solarpro.bg), založená v roce 2007, je jedním z předních poskytovatelů EPC dodávek na klíč v sektoru fotovoltaických elektráren v zemích střední a východní Evropy (CEE) a Středního východu a severní Afriky (MENA), stejně jako v sektoru E-mobility, který instaloval a udržuje více než 120 nabíjecích stanic pro elektrické vozy. Skupina má více než 300 zaměstnanců v 10 zemích.
Společnost Solarpro a její dceřiné společnosti se v současné době podílejí na výstavbě fotovoltaických elektráren o výkonu přes 120 MW ve východní Evropě, Egyptě, Jordánsku a dalších zemích. Jako jeden z nejzkušenějších poskytovatelů v oblasti provozu a údržby společnost nedávno představila nejmodernější řešení služeb SCADA s výkonnou datovou analýzou.
O společnosti GCL System Integration Technology Co., Ltd.
Společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd. je poskytovatelem komplexních řešení pro solární projekty. Od křemíkových po energetické platformy kombinuje nejlepší materiály, které nabízejí solární systémy dle potřeb zákazníka, komplexní výstavbu včetně návrhu a legislativy (EPC), provoz a údržbu (O&M), financování energetiky s kapitálovým leasingem a financováním. Společnost se zabývá vývojem, vlastnictvím a provozováním solárních projektů s užitným měřítkem a má zkušenosti ve Spojených státech, Portoriku, Latinské Americe a na mnoha dalších mezinárodních trzích.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…SI_tehag.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…_zagyter.jpg
KONTAKT: Zhang Ning, +86–512–6853–2729, zhangning_nj@gclsi.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit