reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Hanergy uvádí tenkovrstvé solární nabíječky a batohy

Datum: 16.06.2018

Šanghaj 16. června 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Hanergy představila tenkovrstvé solární nabíječky a tenkovrstvé solární batohy budoucí generace
Tenkovrstvé solární nabíječky, které poskytnou dobíjení kdekoliv a kdykoliv; Tenkovrstvé solární batohy, které uživatelům poskytnou bezproblémové mobilní dobíjení
Na výstavě spotřební elektroniky Asian Consumer Electronics Show (CES), která se konala v Šanghaji dne 13. června 2018, představila průkopnická nadnárodní společnost Hanergy zabývající se čistou energií dvě ze svých inovativních mobilních energetických řešení nové generace: tenkovrstvou solární nabíječku, mobilní generátor elektrické energie a úložné zařízení; a tenkovrstvý solární batoh, který je vybaven tenkovrstvými solárními panely pro nabíjení osobní elektroniky na cestách.
Jako jeden z hvězdných produktů společnosti Hanergy, přitáhla tenkovrstvá solární nabíječka na výstavě CES v Šanghaji velkou pozornost. Co se týká fyzického designu, tenkovrstvá solární nabíječka společnosti Hanergy působí svou technologickou vyspělostí, nabízí barvy v šedé (Digital Gray), zlaté (Gem Gold) a červené (Lady Rouge). Lehká forma volně skládané tenkovrstvé solární nabíječky poskytuje uživatelům pohodlné funkce, jako je například „spuštění jedním úchopem".
Díky své přední světové flexibilní tenkovrstvé solární technologii využívá tenkovrstvá solární nabíjecí sada společnosti Hanergy design s děleným tělem, který umožňuje standardně dobíjet i ve stínu a v prostředí se slabým světlem a nízkou teplotou. Nejedná se pouze o generátor elektrické energie. Tenkovrstvá solární nabíječka slouží také jako napájecí banka v reálném čase, vybavená kapacitou 5000 mAh. Tenkovrstvá solární nabíječka se také může bezdrátově připojit k více zařízením. Kromě toho je navržena tak, aby splňovala požadavky leteckého provozu, tato solární sada je povolena pro přenos na komerční letadla.
Tenkovrstvý solární batoh nové generace společnosti Hanergy je navržen s ohledem na potřeby mladé „připojené" generace. Ať už cestujete do zahraničí, pohybujete se v přírodě nebo jen ve městě, tenkovrstvý solární batoh umožňuje uživateli konstantní zdroj elektrické energie pro klíčovou elektroniku, jako jsou mobilní telefony a počítače. Namísto nošení mobilní nabíjecí sady nebo spleti nabíjecích kabelů, mohou uživatelé jednoduše připojit své zařízení k USB portům umístěným uvnitř tašky a na jedné straně popruhů.
Tenkovrstvý solární batoh kombinuje ještě větší kapacitu nabíjení a úspory energie s moderním designem, který je určen mládeži. Nový model má sportovní a elegantní vzhled, s pevným exteriérem pro ochranu zařízení uvnitř. Zatímco je extrémně odolný, nový tenkovrstvý solární batoh využívá také lehký a flexibilní mikročip Hanergy MiaSole, který konvertuje a ukládá sluneční energii během chůze venku. S tímto zásobníkem energie může uživatel dobíjet svá zařízení na cestách – například iPhone X může být nabit z 0 do 50 % během pouhých 75 minut.
„Jsme velmi potěšeni, že jsme uvedli náš tenkovrstvý solární batoh nové generace, o němž jsme přesvědčeni, že bude u spotřebitelů oblíbený pro jeho geniální integraci módního designu s ekologicky šetrnými tenkovrstvými solárními čipy," řekl prezident výroby společnosti Hanergy, Zheng Di. „Náš tenkovrstvý solární batoh bude vhodným řešením pro mladé lidi v naší stále mobilnější a síťově propojené společnosti, která potřebuje přístup ke svým zařízením po celou dobu."
Pan Zheng dále řekl, že uživatelé mohou také dobíjet batoh, když jsou uvnitř a bez slunečního svitu, protože uvnitř batohu je baterie.
Podle slov pana Zhenga budou nejnovější výrobky k dispozici v červnu v online obchodu Hanergy.
Spolu se svým tenkovrstvým solárním batohem a tenkovrstvou solární nabíječkou vyvinula společnost Hanergy impozantní řadu inovativních mobilních energetických řešení, která mění celosvětový průmysl s čistou energií.
O společnosti Hanergy
Hanergy, největší světová společnost zabývající se čistou energií, má komplexní řešení v oblasti čisté energie, která zahrnují hydroenergii, větrnou energii a solární energii. Od roku 2009 se společnost Hanergy zaměřuje na výzkum a vývoj v oblasti tenkovrstvých solárních článků a zavádí řadu produktů, včetně solárních střešních tašek, skládacích napájecích bank ze solárního papíru, solárních batohů, fotovoltaiky pro budovy, solárních silnic a mnoha dalších. S celosvětovým personálem čítajícím více než 16 000 zaměstnanců se společnost Hanergy věnuje poskytování čistých energetických řešení pro lepší život a udržitelný svět.
Kontakt pro média
Mark Lu
E-mail: LUFENG@hanergy.com
Tel.: +86 (10) 83914567, kl. 5259
Foto – https://mma.prnewswire.com/…_charger.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…backpack.jpg 

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Nejčtenější články

Celkem pět jednotek hasičů bylo...

Požáry.cz - 05.11.2018 08:23 - čteno(10)

Nájem neplatí, z bytu se nehne....

Novinky - Krimi - 06.11.2018 18:00 - čteno(9)

V serpentinách u obce Plasy na...

Požáry.cz - 04.11.2018 15:20 - čteno(9)

Manžel ze mě udělal lepšího...

iDnes - Revue - 06.11.2018 15:04 - čteno(7)

Jak vyrobit domácí kečup

eXtra krása - 04.11.2018 01:50 - čteno(7)

Vyšlo/vyjde

ZÓNA -... - 04.11.2018 05:10 - čteno(6)

RECENZE: Hackerka Lisbeth se znovu...

Novinky:... - 02.11.2018 19:30 - čteno(5)

Fallout 76 - Power Armor Edition

CzechGamer.com - 03.11.2018 12:30 - čteno(4)

Red Dead Redemption 2 na PC je istá...

CzechGamer.com - 03.11.2018 10:54 - čteno(4)

Panství hrůzy - recenze

CzechGamer.com - 03.11.2018 11:45 - čteno(4)

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit