reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Promedeus snoubí tradici a inovace tradičních výrobců v oblasti zdravotnických prostředků.

Datum: 16.09.2020

Praha 16. září 2020 (PROTEXT) -
Společnost Promedeus s.r.o., založena MUDr. Viktorem Růžičkou, přináší v oblasti zdravotnického zařízení tradiční a inovativní výrobce na český trh. Promedeus je výhradním distributorem inovativních zahraničních společností, které mají dlouholetou tradici ve výrobě zdravotnických prostředků.
V rámci vize společnosti Promedeus přicházet s novými trendy v medicínské technice od předních výrobců s cílem být užiteční lékařům a pacientům máme v portfoliu komplexní řešení zejména pro endoskopickou a laparoskopickou chirurgii, robotiku, elektrochirurgii, sonografii, elektrofyziologii a spotřební materiál.
Společnost Promedeus na českém trhu zastupuje výrobce BOWA, MESI Medical, Xion, Aktormed, Eberle, Catgut, Königsee Implantate, Siemens, String. Detailní seznam všech přístrojů a výrobců, které společnost Promedeus zastupuje naleznete na webu v sekci Nabídka.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info@promedeus.cz.

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit