reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Firma Diligent spouští v rámci projektu Diligent Institute první globální think-tank o chování a odpovědnosti firem

Datum: 06.12.2018

New York 6. prosince 2018 (PROTEXT/Busi­nessWire) -
Diligent Institute má globální síť více než 500 tisíc předsedů správních rad a profesionálů z oblasti chování a odpovědnosti firem, kteří se své zkušenosti a znalosti rozhodly předat ostatním prostřednictvím nové výzkumné platformy
Společnost Diligent Corporation dnes představila Diligent Institute, špičkový think-tank, který má uspokojit poptávku vyššího managementu firem po službách v oblasti chování a odpovědnosti firem.
Diligent Institute nabídne předsedům správních rad a manažerským týmům výsledky nejnovějších výzkumů v oblasti chování a odpovědnosti firem, což jim umožní činit kvalifikovanější rozhodnutí a zmírnit sociální a environmentální dopady jejich činnosti. Díky tomu, že má firma Diligent přístup do správních rad více firem, než kdokoli jiný, má jedinečnou příležitost sdílet s ostatními ty nejlepší postupy používané v oblasti odpovědnosti a chování firem na celém světě.
Toto prohlášení firmy Diligent přichází v rámci roku plného inovací a ukazuje na pokračující investice firmy Diligent do sektoru chování a odpovědnosti firem. Tato nová výzkumná divize nabídne ředitelům správních rad a vyššímu managementu možnost získávat aktuální informace o nejnovějších trendech a postupech v oboru od těch nejlepších odborníků na danou problematiku. To jim umožní činit informovanější rozhodnutí a vytvářet strategie pro další úspěšný rozvoj jejich firem.
“Jako jednička v oblasti softwarových řešení pro chování a odpovědnost firem a zajišťování souladu s platnými zákony, jsme se rozhodli vytvořit Diligent Institute, abychom pomohli ředitelům a vyššímu managementu sdílet a získávat nové informace z oboru,“ řekl Brian Stafford, generální ředitel firmy Diligent.
“Dnes jsou pro představenstva firem důležité jiné věci než dříve. Tato jedinečná organizace tak dává vedoucím pracovníkům příležitost získat nové výzkumy podložené informace a nástroje potřebné k přijímání strategických rozhodnutí, která posouvají jejich podniky vpřed.”
Díky globálnímu záběru firmy Diligent se tento nový výzkumný institut odlišuje od ostatních a nabídne výsledky výzkumu založené na konkrétních zkušenostech získaných z různých oborů a zeměpisných oblastí. Diligent Institut tak prostřednictvím dotazníků, případových studií a rozhovorů s předními profesionály a odborníky pomůže zlepšit transparentnost, důvěryhodnost a kvalitu podnikání na celém světě. Institut již nedávnou zveřejnil výstupy z globálního panelu předsedů správních rad a přinesl odpovědi na aktuální palčivé problémy, které musí členové správních rad řešit v rámci série „Ptejte se ředitele (Ask a Director)“.
Institut také založil poradní sbor, jehož členové jsou zástupci různých oborů z různých zeměpisných oblastí světa. Členové poradního sporu mají rozsáhlé zkušenosti a patří mezi ně:
- Anastassia Lauterbach, předsedkyně správních rad firem Dun & Bradstreet, Wirecard a Censhare, hlavní poradkyně firmy McKinsey and Company a autorka knihy The Artificial Intelligence Imperative: A Practical Roadmap for Business (Umělá inteligence: Praktická cesta pro podniky)
- David Larcker, profesor účetnictví na škole James Irvin Miller a ředitel oddělení pro výzkum chování a odpovědnosti firem na ekonomické škole Stanford Graduate School of Business
- Dottie Schindlinger, viceprezidentka a zástupkyně firmy Diligent Corporation pro technologie používané ve službách zaměřených na chování a odpovědnost firem , spoluautorka díla Governance in the Digital Age (Chování v digitálním věku), renomovaná odbornice na chování a odpovědnost firem a zakladatelka projektu BoardEffect.
- Peter Gleason, prezident a generální ředitel Národní asociace ředitelů firem (National Association of Corporate Directors)
- Susan Kilsby, předsedkyně představenstva firmy Shire plc. a čestná ředitelka bez exekutivních funkcí ve firmách Diageo, Goldman Sachs International, Fortune Brand Home & Security a BBA Aviation
- Susan Forrester, předsedkyně představenstva firem G8 Education Ltd, Over the Wire a Xenith IP Group, a též předsedkyně představenstva společnosti National Veterinary Care Ltd.
- TK Kerstetter, zakladatel a ředitel Boardroom Resources, šéfredaktor, člen představenstva a moderátor pořadu “Ze zasedacích síní správních rad Ameriky – Inside America’s Boar­drooms”
- Brian Stafford, generální ředitel firmy Diligent Corporation a spoluautor knihy Governance in the Digital Age
“Diligent Institute se snaží řešit globální problémy, které se dnes řeší v zasedacích místnostech správních rad,” řekla Anastassia Lauterbach, členka poradního sboru Diligent Institute. “V dnešní době nastupující umělé inteligence, globálních obav z nerovnosti příležitostí a zmatků kolem vlivu informací na naše životy a rozhodování je stále obtížnější udržet konkurenceschopnost a hodnotu firem. Diligent Institute tak nabízí fantastickou platformu, která členům správních rad umožní získávat nové informace prostřednictvím případových studií a ověřených nejlepších postupů, a pomůže jim tak činit lepší a kvalifikovanější rozhodnutí.”
Diligent Institute je globální výzkumné centrum firmy Diligent Corporation, jejíž služby v oblasti chování a odpovědnosti firem využívá více než 500 tisíc osob, ze 14 tisíc organizací v 90 zemích světa. Institut bude fungovat samostatně a odděleně od vlastního podnikání firmy. Výzkum je prováděn zdarma a můžete s jeho výsledky seznámit na webových stránkách DiligentInsti­tute.com.
O Diligent Institute
Projekt Diligent Institute vznikl v roce 2018 jako odpověď na otázky ohledně chování a odpovědnosti firem, které trápí ředitele a manažerské týmy. Tento institut slouží jako globální výzkumné centrum firmy Diligent Corporation, přední firmy v oblasti služeb pro správní rady a vyšší manažery firem, týkajících se chování, odpovědnosti a firemní kultury. Diligent Institute je financován výhradně firmou Diligent Corporation.
O společnosti Diligent
Diligent je přední firma v oblasti služeb pro správní rady a vyšší manažery firem, týkajících se chování, odpovědnosti a firemní kultury. Společnost má více než 14 tisíc zákazníků v 90 zemích světa, kteří spoléhají na služby společnosti Diligent v oblasti bezpečného šíření materiálů pro správní rady, bezpečného předávání zpráv, zajišťování souladu firemních procesů s platnými zákony a správy pobočkové sítě. Governance Cloud je jediné cloudové řešení, které splňuje rostoucí nároky předních organizací a firem v oblasti chování a odpovědnosti firem. Další informace získáte na webových stránkách www.diligent.com.
Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/…05005043/en/
Kontaktní informace
Diligent Corporation
Greg Nyhan, 646–215–6884
gnyhan@mww.com
Zdroj: Diligent Corporation
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit