reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost LRS kupuje podnik Drivve Inc.

Datum: 06.12.2018

Springfield (Illinois,USA) 6. prosince 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Levy Ray & Shoup, Inc. (LRS) se sídlem ve státě Illinois dnes oznámila, že koupí americkou společnost Drivve Inc. a přidružené společnosti v Evropě (společně označované jako Drivve). Tento poskytovatel inovativního digitalizačního softwaru se připojí k divizi Enterprise Output Management (EOM) společnosti LRS a pomůže společnosti LRS rozšiřovat a zlepšovat její nabídky řešení dokumentace.
Společnost Drivve, která byla založena v roce 2008, vyvinula ekosystém řešení a služeb pro zjednodušení podnikových procesů náročných na dokumentaci. Od technologie pořizování snímků a směrování až po řešení správy dokumentů pomáhá software společnosti Drivve organizacím zlepšit bezpečnost a efektivitu klíčových obchodních pracovních postupů. V budoucnu budou vývojové týmy společností LRS a Drivve plně integrovat tyto funkce pro sběr a digitalizaci dat do komplexní sady správy výstupů společnosti LRS®.
Podle slov generálního ředitele společnosti Drivve Inc. Thilo Lutzelera „se tým společnosti Drivve, stejně jako tým LRS, zaměřuje na optimalizaci konkrétních prvků životního cyklu dokumentů. Samostatně se každá společnost stala lídrem ve své vlastní oblasti trhu, společně budeme schopni nabídnout zákazníkům komplexní dokumentový ekosystém, který zefektivňuje všechny aspekty sběru, zobrazování, správy, zabezpečení a distribuce informací. Jsme velice rádi, že můžeme společnosti LRS pomoci přinést tato nejlepší řešení na trh.„
John Howerter, senior viceprezident divize Enterprise Output Management společnosti LRS, dodal: „Díky začlenění funkčnosti softwaru Drivve do softwarového balíčku EOM výrazně rozšíříme naši schopnost podporovat projekty digitalizace a zlepšování podnikových procesů, které existují v organizacích našich zákazníků.“
O společnosti Drivve
Společnost Drivve nabízí novátorská řešení pro správu skenování, tisku a dokumentů, která zjednodušují a zlepšují podnikové procesy náročné na dokumentaci. Se zákaznickou základnou, která zahrnuje malé a střední podniky, společnosti Fortune 500, vzdělávací a vládní instituce, společnost Drivve distribuuje, prodává a podporuje svá řešení prostřednictvím globální sítě distributorů a prodejců. Další informace o společnosti Drivve naleznete na webových stránkách www.drivve.com.
O společnosti LRS
LRS je soukromá americká společnost se sídlem ve Springfieldu ve státě Illinois v USA. Pobočkové kanceláře společnosti se nacházejí v celých Spojených státech a v klíčových geografických oblastech na celém světě. Více než polovina společností Fortune 1000 se spoléhá na nejdokonalejší řešení společnosti LRS® s produkty, které jsou využívány ve více než 30 zemích. Skupiny analytiků z průmyslu uznávají společnost LRS jako přední světovou společnost v oblasti informačních technologií a časopis Software Magazine pravidelně řadí společnost LRS mezi jednu z nejlepších softwarových společností na světě. Další informace o společnosti LRS naleznete na webu www.LRSOutputManagement.com.
Loga LRS a LRS chevron jsou registrované ochranné známky společnosti Levi, Ray & Shoup, Inc. Všechny ostatní značky a názvy produktů jsou ochranné známky nebo servisní značky příslušných držitelů.
Shannon Heisler
217–793–3800
Shannon.heisler@lrs.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit