reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Příprava na Vánoce v PPL vrcholí

Datum: 08.11.2018

Praha 8. listopadu 2018 (PROTEXT) – PPL odhaduje, že nejvyšší nárůsty balíků začnou v polovině listopadu a extrémně vysoká čísla se budou držet až do Vánoc. Největší nápor je očekáván v týdnu od 17. prosince. K tomuto dnu zároveň PPL doporučuje, aby všichni zákazníci předali vánoční dárky k přepravě. „Věřím, že balíky, které převezmeme do 17. prosince, budeme schopni doručit pod stromeček včas. U ostatních se pravděpodobnost dodání sníží na 90 %,“ dodává Petr Chvátal, generální ředitel společnosti PPL. Zároveň doporučuje využívání Parcelshopů, které právě v době adventu mohou pravděpodobnost včasného doručení mnohonásobně zvýšit. Letos se jejich počet opět podařilo navýšit a v současnosti jich PPL má více než 1 500, což je největší aktuální síť kontaktních míst v České republice. Vedení PPL předpokládá, že do konce roku bude překonána hranice 1 600.
Údržba technologií, příprava dep, výpomoc satelitů
„Také letos děláme vše proto, aby všichni příjemci dostali své zásilky do Vánoc. To je samozřejmě náš cíl, na který se intenzivně připravujeme již od ledna,“ konstatuje Petr Chvátal.
Tak aby docházelo k čím dál tím lepšímu servisu, pracuje PPL na otevření dalších tří nových satelitních dep. Od začátku roku došlo dále v PPL k důkladné údržbě technologií na všech depech. Na jednom z nich dokonce proběhla úplná výměna základní technologie. K navýšení kapacity centrálního překladiště došlo i díky nové technologii speciálních poloautomatizo­vaných skluzů. Ty usnadňují a zefektivňují práci manipulantů a snižují počet poškozených zásilek.
Petr Chvátal dále zmiňuje, že: „V současné chvíli také měníme a vylepšujeme aplikaci pro Parcelshopy, naše kontaktní místa, kde si zákazník může nejen zásilku vyzvednou, ale také ji tam může podat.“ Zároveň PPL investovalo do nových skenerových aplikací pro kurýry a zaměstnance dep.
Generální ředitel pevně věří, že všechny tyto změny, které společnost stály nemalé finance, mnoho času a úsilí, přinesou všem příjemcům kvalitnější a rychlejší servis.
Možnost přivýdělku pro všechny
„Řidičský průkaz a ochota pro nás pracovat. To je základ pro navázání spolupráce s námi. V následujících dnech a týdnech budeme potřebovat opravdu pomoci, především ve velkých městech. Proto nově na tuto sezonu nabízíme možnost krátkodobého zařazení na pozici řidiče. Za tuto formu spolupráce nabízíme garantovanou základní hodinovou mzdu a výplatu mzdy již kolem pátého dne následujícího měsíce. V případě zájmu kontaktujte kolegy na: ridici@ppl.cz,“ říká Petr Chvátal a dále připomíná, že PPL samozřejmě nabízí i možnost práce pro neřidiče, přímo na depu, jak na plný úvazek, tak na zkrácené pracovní úvazky, jako je DPP či DPČ.
Čas jsou peníze a ty šetří systém Parcelshopů
V Parcelshopech společnosti PPL si můžete vyzvednou zásilku kdykoliv během jejich otevírací doby. Balíček si můžete vyzvednout během sedmi dnů, a to například i ve večerních hodinách nebo o víkendu. Nemusíte si tedy rezervovat čas a čekat doma na kurýra nebo si dokonce kvůli zásilce brát dovolenou. Nechte si balíček poslat do Parcelshopu, který máte po cestě z práce, u vašeho domu nebo u školy, kam chodíte pro děti. Neustále dodržujeme pravidlo, aby 95 % našich příjemců mělo ve městě možnost vyzvednout si zásilku do 10 minut pěší chůze a mimo město do 10 minut automobilem. Proto neváhejte, využijte služby PPL Parcelshopů a ušetřete si tak čas i peníze.
„Skoro všichni naši zaměstnanci, včetně mě, budeme v následujících dnech znovu pracovat na úkor soukromých příprav na vánoční svátky. V práci budeme opět trávit nadstandardní počty hodin a budeme se snažit pomáhat, jak jen to bude možné. Pevně věřím, že naše dosavadní opatření byla kvalitní a díky energii, kterou vložíme do následujících dnů a týdnů, se nám podaří včas uspokojit drtivou většinu našich zákazníků,“ ujišťuje Petr Chvátal, generální ředitel PPL.
O společnosti PPL CZ
Společnost PPL CZ je součástí divize DHL Parcel Europe. PPL CZ se specializuje na vnitrostátní přepravu pro firmy a podnikatele, kde je jedničkou na trhu a na mezinárodní balíkovou přepravu v rámci skupiny DP DHL Group. Od roku 2011 společnost rozšířila služby o vnitrostátní přepravu palet dvěma produkty – Firemní a Soukromá paleta pod značkou PPL Sprint. PPL CZ zaměstnává přes 800 pracovníků a 1 700 řidičů, kteří doručí více než 29 milionů zásilek ročně. Disponuje 23 depy a největší sítí výdejních a podacích míst – PPL Parcelshopů, kterých je více než 1 500 po celé České republice.
DHL Parcel Europe je součástí skupiny Deutsche Post DHL Group, která je se současnými 360 000 zaměstnanci jedním z největších globálních zaměstnavatelů. Skupina působí ve více než 220 zemích a teritoriích. Nabízí specializovaná řešení pro rozvíjející se trhy a odvětví včetně e-commerce, technologického sektoru, zdravotnictví a biotechnologií, energetiky, automobilového průmyslu a maloobchodu. Deutsche Post DHL Group je díky tomu „Logistická společnost pro celý svět“.
Kontakt pro média:
PPL CZ
Hana Nitrová, Executive Assistant
hnitrova@ppl.cz

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Nejčtenější články

Celkem pět jednotek hasičů bylo...

Požáry.cz - 05.11.2018 08:23 - čteno(10)

Nájem neplatí, z bytu se nehne....

Novinky - Krimi - 06.11.2018 18:00 - čteno(9)

V serpentinách u obce Plasy na...

Požáry.cz - 04.11.2018 15:20 - čteno(9)

Manžel ze mě udělal lepšího...

iDnes - Revue - 06.11.2018 15:04 - čteno(7)

Jak vyrobit domácí kečup

eXtra krása - 04.11.2018 01:50 - čteno(7)

Vyšlo/vyjde

ZÓNA -... - 04.11.2018 05:10 - čteno(6)

RECENZE: Hackerka Lisbeth se znovu...

Novinky:... - 02.11.2018 19:30 - čteno(5)

Fallout 76 - Power Armor Edition

CzechGamer.com - 03.11.2018 12:30 - čteno(4)

Red Dead Redemption 2 na PC je istá...

CzechGamer.com - 03.11.2018 10:54 - čteno(4)

Panství hrůzy - recenze

CzechGamer.com - 03.11.2018 11:45 - čteno(4)

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit