reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

V těchto dnech vychází zářijové TRADE NEWS

Datum: 25.09.2020

Praha 25. září 2020 (PROTEXT) – Zářijové TRADE NEWS každoročně odráželo jedno z nejvýznamnějších byznysových setkání u nás – Mezinárodní strojírenský veletrh a jeho partnerskou zemi. Bohužel letošní složitá situace kolem covidu-19 zpřetrhala více než šedesátiletou veletržní tradici a MSV se nemohl uskutečnit. TRADE NEWS přesto zachoval plánované téma a věnuje se strojírenství a Ruské federaci, která se měla partnerskou zemí letošního strojírenského svátku v Brně stát.
Důvodem je i to, že Rusko zůstává pro naše firmy atraktivní, i když tam nyní nemají na růžích ustláno, na čemž se shodují v rozhovorech pro TRADE NEWS předseda představenstva Komory pro hospodářské styky se SNS František Masopust i Štěpán Jílek, ředitel regionálního centra Rusko a SNS agentury CzechTrade v Moskvě. Oba vidí trend ve vyšší formě spolupráce, tedy ne pouze v čistém exportu, ale v kooperaci a lokalizaci výroby. A také v pronikání do jednotlivých regionů a okolních zemí, kde jsou velké šance uspět.
Se svými zkušenostmi s ruským trhem se čtenářům svěří představitelé několika významných českých rodinných firem, například společností TOS Varnsdorf, ENBRA či EBAS. Čím si v tamních složitých podmínkách udržují své pozice a jak překonaly potíže spojené se zákazem přeshraničního styku?
Aktuální vydání se věnuje také Ukrajině, která se po krizovém období 2014 a 2015 pomalu zvedá a v posledních letech její ekonomika roste v průměru o 3 % ročně. Pokračujeme také v seriálu o českých malých a středních firmách i start-upech, které se k současné krizi postavily čelem. A tradičně přinášíme další exkluzivní rozhovory, články, analýzy, původní infografiky i zkušenosti českých exportérů. Časopis, který pro vás připravuje agentura ANTECOM jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, vychází v těchto dnech na 84 stranách tištěným nákladem 8200 kusů.
TRADE NEWS je distribuován bezúplatně přímo k manažerům firem s rozhodující pravomocí. Zdaleka se nejedná pouze o členy AMSP ČR, ale také o další společnosti a instituce. Je připravován ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například CzechTrade, EGAP, ČEB, ČMZRB, TA ČR, ICC ČR, a s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.
Více informací také na: www.itradenews.cz, www.tradenews.cz
Kontakt:
ANTECOM s.r.o.
TRADE NEWS
Redakční servis: +420 602 313 176
produkce@antecom.cz
www.itradenews.cz
www.tradenews.cz
www.techedu.cz
www.age-management.cz
www.srdceslaskou.cz
https://www.facebook.com/srdceslaskou/
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit