reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

EXPO asociace ICMA v roce 2019 se zaměřuje na platební karty a způsoby transakcí ve světě

Datum: 12.02.2019

Princeton Junction (New Jersey) 12. února 2019 (PROTEXT /PRNewswire) -
Konference pro globální lídry se bude konat v USA od 31. března do 3. dubna 2019
Mezinárodní asociace výrobců karet (ICMA), globální obchodní sdružení pro výrobce karet, personalizátory, vydavatele a dodavatele, bude pořádat svou výstavu ICMA Card Manufacturing & Personalization EXPO roku 2019 od 31. března do 3. dubna 2019 v resortu Omni Orlando v ChampionsGate na Floridě ve Spojených státech.
Toto expo je jedinou celosvětovou konferencí zaměřenou na výrobu karet a jejich prezentaci, která má připravit účastníky na měnící se budoucnost průmyslu platebních karet.
Toto EXPO se zaměřením na způsoby provádění transakcí ve světě, soustřeďuje průkopníky a odborníky určující trendy z celého světa, aby účastníkům poskytli akci výhradně věnovanou platebním kartám. Tato událost představí nové způsoby využití vědy, inženýrství, nástrojů, metod a znalostí pro vývoj produktů a služeb nové úrovně, které posunou průmysl platebních karet do éry inovací.
S vyhrazenými výstavními hodinami a více než 50 předními dodavateli z oblasti karetního průmyslu bude EXPO obsahovat také prezentace na téma nejnovějších trendů a nejmodernějších technologií, stejně jako tržní prognózy. Témata zahrnují širokou škálu témat, jako jsou biometrie, digitální tisk, kovové karty, tištěná elektronika, ekologizace výroby karet, inkousty, design a další.
Bernard Baumohl, hlavní globální ekonom společnosti Economic Outlook Group, přednese hlavní prezentaci na téma: „Ekonomický a geopolitický výhled: jaké příležitosti a rizika nás čekají?" Bude diskutovat o mezinárodním obchodním napětí a globálním dozvuku bezprecedentního ekonomického růstu USA. Baumohl působil jako ekonom v Evropsko-americké bance a byl oceněným ekonomickým zpravodajem časopisu TIME.
Se stovkami účastníků z Evropy, Asie, Středního východu a Severní Ameriky budou vyhlášeni laureáti ocenění „Dokonalost" asociace ICMA pro rok 2019 (Élan Awards). Tato ocenění oslavují vrchol inovace designu a také bezpečnostní a technické úspěchy v globálním průmyslu platebních karet. Pro tuto výstavu, na které se představí více než 50 vystavovatelů, jsou k dispozici omezené sponzorské a výstavní příležitosti. Další informace naleznete na webových stránkách icmaexpo.com.
O asociaci ICMA
ICMA je téměř 30 let neziskovou asociací výrobců karet, personalizátorů, dodavatelů a zástupců příbuzných odvětví. S 225 členy na celém světě je ICMA zdrojem pro řešení problematických záležitostí v tomto průmyslu, včetně výroby, technologií, využití, bezpečnosti a ekologických problémů spojených s výrobou karet. Navštivte webové stránky icma.com.
Kontakt pro média:
Kimberly Tjoumakaris, manažerka pro vztahy s veřejností, ICMA
1–609–267–7845, KTjoumakaris@cmasolutions.com
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ndo_Expo.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/…CMA_Logo.jpg 

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit