reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Projekt Viladomy Ořech kombinuje klid rodinného domu s moderním bydlením ve stylovém bytě

Datum: 12.12.2019

Praha 12. prosince 2019 (PROTEXT) – Nový projekt Viladomy Ořech přináší kombinaci módního bytového bydlení a rodinného zázemí s domáckou atmosférou. Právě zahájená výstavba dvanácti bytových jednotek ve středočeské obci Ořech je unikátním projektem, který nabízí řešení nejen pro mladé rodiny hledající vhodné, příjemné, bezpečné a nadstandardní bydlení.

Pražské bydlení se stává v posledních letech čím dál tím víc nedostupnější. Nedostatek bytů a vzrůstající počet obyvatel dostává především mladé rodiny do svízelné situace. Buď platit nájem ve vysněné lokalitě nebo se spokojit s podstatně nižší úrovní bydlení a služeb ve vlastním. Není proto divu, že příměstské bydlení zažívá opravdový boom.

Unikátní výstavba v klidné venkovské lokalitě v bezprostřední blízkosti Prahy poskytuje dvanáct nadstandardních bytových jednotek. Celkem osm bytů a čtyři ateliéry propojují jak pohodlí rodinného života v klidném a bezpečném prostředí, tak luxusní a módní bydlení. Kromě zvolených materiálů podtrhuje atmosféru venkovského bydlení i celkové řešení bytů. Orientace oken z východu na západ zaručují prostory plné světla, velmi šetrná energetická úspornost zase šetří jak přírodu, tak náklady uživatelů.

Základní informace o projektu Viladomy Ořech
• Byty a ateliéry 4+kk o výměře 78 m2 až 93 m2.
• Ceny od 6 362 631 Kč do 6 939 096 Kč.
• Pouze 12 bytů v celém projektu.
• Přízemní jednotky disponují předzahrádkou, ostatní jednotky terasou.
• Ke všem jednotkám náleží sklepní kóje a parkovací stání.
• Plánované dokončení projektu léto 2020.

Výhody lokality obce Ořech
• Projekt citlivě doplňuje zástavbu v obci a od začátku je součástí plně živé zástavby.
• Vše potřebné k životu při ruce. Mateřská a základní škola, obchody, kulturní zázemí i sportovní centra jsou v krátké docházkové vzdálenosti přímo od dveří bytu.
• Všestranné dopravní spojení, autobusová zastávka 80 metrů od vchodu, vlak 5 minut autem.

LEXXUS
LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.
Součástí realitní kanceláře LEXXUS je také značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. http://www.lexxus.cz

KONTAKT:
Karel Pluhař
Mediální zástupce, Topic PR
Email: kpluhar@topicpr.cz
Telefon: +420 724 44 29 29

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit