reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Nový bytový dům s netradiční fasádou vyroste na Praze 9

Datum: 10.09.2019

Praha 10. září 2019 (PROTEXT) – Nový bytový dům s netradiční fasádou pod názvem Rezidence Hloubětín, vyroste v atraktivní a často vyhledávané lokalitě Starého Hloubětína v ulici Poděbradská, na okraji přírodního parku Smetanka a nedaleko zámeckého parku Hloubětín.
Moderní bydlení v lokalitě, která je snadno dostupná autem i městskou hromadnou dopravou, s bohatou občanskou vybaveností a v blízkosti mnoha obchodů, restaurací a sportovišť, nabídne nové možnosti pro pohodlný a klidný život v Praze. „Jsme velmi rádi, že jsou naše projekty úspěšné a že máme možnost dát lidem nový domov. Důkazem je i to, že v současné době je v Rezidenci Hloubětín prodána už více než polovina bytů,“ uvedl Ing. Rostislav Petchenko, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti GARTAL.
Rezidence Hloubětín je moderní projekt, který nabídne 36 atypických slunných bezbariérových bytů v pěti nadzemních podlažích. Bytové jednotky ve variantách 1+kk až 3+kk s výměrou 30 až 75m2 mají k dispozici také balkon či terasu. „Na co jsme opravdu pyšní jsou tři rozlehlé střešní byty s velkou terasou. Součástí projektu jsou ale také komerční prostory v přízemí, které lze využít pro účely kavárny, čajovny, dětského koutku nebo dalších služeb, které poskytnou budoucím rodinám a párům příjemné a komfortní bydlení,“ řekl Ing. Rostislav Petchenko. Výhodou je také dostatek parkovacích ploch v domě nebo přímo u domu. Možnost dokoupení sklepního prostoru je samozřejmostí.
Ucelená síť restaurací, obchodů, dostupnost důležitých úřadů, pošty, ale i mateřských, základních a středních škol dodává tomuto bydlení přidanou hodnotu. Téměř přes cestu je také plavecký areál se dvěma krytými bazény s celoročním provozem a unikátní venkovní bazén se slanou vodou. Bezproblémová je i dopravní dostupnost, což život v této lokalitě činí ještě snadnějším a pohodlnějším. Autem se snadno dostanete na Pražský okruh a na všechny dálnice z Prahy. Stanice metra „B“ je vzdálena necelých 300 metrů a zastávky autobusů či tramvaje odjíždějí přímo od domu.
„Budova vznikne v části Starého Hloubětína a jeho bývalé průmyslové oblasti. Na fasádu byl proto použit vlnitý plech, který evokuje historii místa a byl používán na průmyslových stavbách. Bílá barva na fasádě představuje eleganci, prestiž, luxus, čistotu a jednoduchost. Přízemní část je vyvedena v tmavé barvě a odlehčuje tak hmotu celé budovy, která vypadá jakoby levitovala nad okolní zelení. Celá budova je řešena racionálně v jednoduchých geometrických tvarech a bude dokončena v prvním čtvrtletí roku 2021,“ doplňuje Ing. Rostislav Petchenko.
O společnosti GARTAL:
GARTAL je developerská a investiční skupina, která zahrnuje GARTAL Holding a.s. a dalších sedm právnických osob, které spojuje společná obchodní značka. Skupina GARTAL se zabývá zejména rezidenční výstavbou bytových domů v Praze a jejím blízkém okolí a na realitním trhu působí již od roku 2002. Má za sebou 10 úspěšně realizovaných projektů s více než 200 bytovými jednotkami v Praze, Roztokách u Prahy, Strašíně a Újezdu nad Lesy. Aktuálně realizuje dalších 9 developerských projektů s více než 290 byty ve formě novostaveb, nebo rekonstrukcí objektů.
Kontakt:
Petr Fiala, Marketing Manager
GARTAL Corporate Group
E-mail p.f@gartal.cz
KEYSTONE Office Building
Pobřežní 667/78 (6. patro), 186 00 Praha 8 – Karlín
www.gartal.cz

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit