reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Nové obchodní centrum v Uherském Hradišti otevřeno

Datum: 14.03.2019

Uherské Hradiště 14. března 2019 (PROTEXT) – Developerská skupina RC Europe dokončila výstavbu dalšího retail parku s označením Nest, tentokrát v Uherském Hradišti vedle Kauflandu.
Své prodejny zde na ploše 1800 m2 otevřely obchodní řetězce PEPCO, PET CENTER, DATART A ROSSMANN.
„Retail park se nám podařilo dostavět a otevřít dle předpokládaného harmonogramu a bez větších komplikací. Věřím, že pro obyvatele Uherského Hradiště a okolí se brzo stane vyhledávaným místem, kam budou rádi jezdit za nákupy,“ říká Antonín Dillenz, ředitel RC Europe pro Českou republiku.
S developmentem a výstavbou retail parků má tato společnost bohaté zkušenosti. Ty dokončené stojí například ve Valašském Meziříčí, Vyškově, Kyjově nebo Letovicích.
Poté, co retail parky ve svém portfoliu sjednotila pod názvem Nest, je Uherské Hradiště již 4. obchodním centrem s tímto označením. Další Nesty stojí ve Vyškově vedle Tesca, v rumunském Dorohoi a srbském Kraljevu, a RC Europe plánuje toto portfolio dále rozšiřovat. Ještě v letošním roce otevře další Nest v srbské Užici, s prodejní plochou téměř 7000 m2.
O společnosti RC Europe
RC Europe je developerská skupina působící nejen v České republice, ale také v Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku. Společnost působí na trhu již od roku 2005. Specializuje se na development, správu a poradenství v oblasti komerčních, administrativních a bytových nemovitostí. Mezi významné partnery skupiny RC Europe patří například Tesco, Penny Market, Lidl, ČEZ, Masarykova Univerzita, Deichmann, Sportisimo apod.
Více informací na www.rceurope.cz.
Kontakt:
Veronika Tesařová
tel.: 775 385 563
e-mail: tesarova@rceurope.com
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit