reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Pavol Krúpa manipuloval výběrové řízení České exportní banky

Datum: 02.10.2014

Praha 2. října (PROTEXT) – Pavol Krúpa z firmy Arca Capital manipuloval výběrové řízení České exportní banky.
Pavol Krúpa z firmy Arca Capital několikrát firmu KVV Group kontaktoval, a to prostřednictvím telefonátů a SMS zpráv, adresovaných panu Valerijovi Krishtalovi, který je akcionářem firmy KVV Group LLC. Ve svých telefonátech a SMS zprávách Pavol Krúpa přiznal, že společnost Arca Capital podala nabídku na odkoupení problematického dluhu České exportní banky za firmou Slovakia Steel Mills v zastoupení pana Maria Hoffmana. Pavol Krúpa také navrhnul oběma akcionářům firmy KVV Group, aby se v Praze sešli s firmou J&T za účelem dohodnutí schématu/způsobu zmanipulování veřejného výběrového řízení České exportní banky.
Firma KVV Group má nahrané všechny telefonáty a uložené všechny SMS zprávy a je připravena je jako důkaz poskytnout generálnímu prokurátorovi České republiky. Společnost KVV Group považuje Pavola Krúpu a Mario Hoffmana za podvodníky, na které by měl generální prokurátor České republiky okamžitě podat trestní oznámení a zahájit vyšetřování ve věci mimořádně závažné hospodářské trestní činnosti podvodu a krádeže. Pan Mario Hoffman od samého začátku systematicky plánoval podvést a okrást Českou exportní banku o 168 miliónů EUR (4,6 miliardy Kč). Firma KVV Group nerozumí tomu, jak mohou finanční skupiny jako například firma Arca Capital, Istrokapital a J&T, za kterými stojí Pavol Krúpa a Mario Hoffman, kteří podvedli Českou exportní bankou a ukradli z ní 168 miliónů EUR, být vůbec připuštěny k účasti ve veřejných výběrových řízení České exportní banky, které se týkají zpětného odkoupení této problematické pohledávky?
Firma KVV Group podala ve 2. kole veřejného výběrového řízení České exportní banky nejvyšší nabídku, ve výši 75 miliónů EUR (více než 2 miliardy Kč). Firma KVV Group má v Západní Ukrajině k dispozici dostatek šrotu k tomu, aby pro ocelárnu Slovakia Steel Mills na Východním Slovensku zajistila dostatek základní suroviny. Firma KVV Group je připravena spolupracovat na restrukturalizaci firmy Slovakia Steel Mills s Českou exportní bankou, jako strategickým partnerem. Firma KVV Group může okamžitě investovat dalších 20 miliónů EUR (0,5 miliardy Kč) do společnosti Slovakia Steel Mills tak, aby se z 500 pracovních míst, nad kterými díky panu Mariovi Hoffmanovi momentálně visí otazník, staly dlouhodobě stabilní pracovní místa.
Kontakt pro média:
Artem Krasnikov
KVV Group LLC
+380997216992

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit