reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

ExxonMobil: provozní náplně Mobil EV pro elektromobily

Datum: 14.09.2019

Frankfurt (Německo) 14. září 2019 (PROTEXT/Busi­nessWire) – ExxonMobil zahajuje prodej nové produktové řady provozních náplní Mobil EV™ pro elektromobily
Nové produkty pro elektromobily jsou kvalitnější a mají delší životnost
- Nové produkty Mobil EV™ pro elektromobily prodlužují dojezdovou vzdálenost, mají delší životnost a zvyšují bezpečnost provozu
- Zahájení prodeje nových produktů je výsledkem úzké spolupráce mezi firmou ExxonMobil a výrobci originálního příslušenství, s cílem uspokojit stále rostoucí potřeby zákazníků v oblasti mobility
Firma ExxonMobil dnes na akci IAA 2019 oznámila globální spuštění prodeje svých produktů řady Mobil EV™ pro elektromobily, která zahrnuje komplexní paletu provozních náplní a maziv určených pro elektromobily. Očekává se, že do roku 2040 překročí tržní podíl hybridních vozů, elektromobilů na bateriový pohon a vozů na palivové články 20% (1).
Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Přečtěte si celou tiskovou zprávu na webové stránce: https://www.businesswire.com/…12005285/en/
„Mobilita mění svět a elektromobily se stávají stále významnější částí vozového parku,“ řekl Russ Green, viceprezident firmy ExxonMobil pro maziva.
„Zákazníci a výrobci originálních dílů se snaží prodloužit dojezd a zvýšit bezpečnost elektromobilů a jedinečné výrobky firmy ExxonMobil jim tyto potřeby pomáhají splnit. A toto je jen začátek našich řešení a produktů, které budeme i do budoucna vyvíjet za účelem plnění stále se měnících potřeb našich zákazníků.“
Produktová řada Mobil EV byla vyvinuta s cílem uspokojit potřeby výrobců vozidel i řidičů a obsahuje pečlivě vybrané směsi molekul různých látek, které pomáhají prodloužit dojezd elektromobilů mezi jednotlivými nabíjeními, zvyšují bezpečnost provozu a v neposlední řadě také zlepšují životnost a trvanlivost jednotlivých součástí.
Produktová řada Mobil EV nabízí komplexní paletu výrobků pro všechny druhy elektromobilů:
- Maziva Mobil EV Therm™ pomáhají účinně odvádět teplo a prodlužují životnost jednotlivých komponent elektromobilů, včetně baterií, elektromotorů i pohonů.
- Maziva Mobil EV Drive™ pro převodové systémy elektromobilů, chrání ložiska a převody před opotřebením a prodlužují jejich životnost.
- Maziva Mobil EV Cool Drive™ pro převodovky s integrovanými elektromotory, slouží pro mazání převodů a ložisek a zajišťují chlazení elektromotorů a pohonů.
- Produkty Mobil EV Grease™ zajišťují ochranu a zlepšují výkon a spolehlivost elektromobilů, včetně důležitých součástí, jako jsou ložiska, elektromotory a kloubové spoje pro zajištění konstantní rychlosti v širokém spektru aplikací.
Firma ExxonMobil má více než 135letou historii a její zkušenosti a produkty pomáhají výrobcům elektromobilů zvýšit bezpečnost a spolehlivost svých výrobků a řidičům zlepšovat zážitky z řízení.
Představení nové produktové řady navazuje na nedávné rozšíření partnerské spolupráce s firmou Porsche, jejíž součástí je spolupráce při závodech Formule E v sezóně 2019 / 2020, což představuje vůbec první vstup firmy ExxonMobil do závodů elektromobilů.
V rámci spolupráce bude firma ExxonMobil dodávat firmě Porsche svá špičková maziva značky Mobil, která byla vyvinuta speciálně pro potřeby elektromobilů, a to zejména s ohledem na vodivost, schopnost chlazení a materiálovou kompatibilitu.
Další informace najdete na webových stránkách: www.mobilev.com.
O společnosti ExxonMobil
Společnost ExxonMobil, největší veřejně obchodovaná světová společnost zaměřená na ropu a plyn, využívá technologie a modernizaci, aby pomohla uspokojovat rostoucí energetické nároky světa. Společnost ExxonMobil disponuje největšími zásobami a zdroji ve svém odvětví, je jedním z největších provozovatelů rafinérií a prodejců ropných produktů a provozuje jeden z největších chemických závodů na světě.
(1) 2019 Outlook for Energy: A Perspective to 2040, ExxonMobil, 2019
Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/…12005285/en/
Kontaktní informace:
Vztahy s médii
832–625–4000
Zdroj: ExxonMobil
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

PROTEXT

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit