reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

O společnosti Glomex Military Supplies

Datum: 11.01.2019

Praha 11. ledna 2019 (PROTEXT) -
Společnost Glomex Military Supplies (Glomex MS) byla založena v roce 2008 a sídlí v Praze. Filozofií společnosti je nabízet těm nejnáročnějším zákazníkům v ozbrojených složkách, zejména speciálním jednotkám armády i policie a vzdušným silám, komplexní projekty s využitím nejlepších a technologicky nejpokročilejších produktů a služeb, které jsou na trhu v dané oblasti k dispozici. Vedle projektů pro speciální jednotky a letectvo Glomex MS rozšířila svůj záběr i na pozemní techniku či systémy logistického zabezpečení vojsk v poli. Tomu odpovídá i struktura společnosti, která se člení na divizi pozemních systémů, divizi systémů pro vzdušné síly a divizi produktů a služeb pro speciální síly.
Glomex MS má dlouhodobá partnerství se společnostmi, které jsou lídry ve vývoji a výrobě speciálního vybavení, z USA i dalších zemí NATO. Ve spolupráci s nimi plní Glomex MS roli systémového integrátora, marketingového, výcvikového a servisního centra pro své zákazníky, kterými jsou ozbrojené složky zejména ze zemí Střední a Východní Evropy. Glomex MS do svých projektů zapojuje i české podniky a přináší tak synergické efekty pro národní obranný průmysl.
Josef Bečvář, prezident Glomex MS, uvádí: „Kvůli komplexní povaze našich projektů, ve kterých se kombinuje high-tech technologie více výrobců, potřeba speciálního proškolení pro jeho používání i zabezpečení servisu v průběhu životního cyklu, má společnost vynikající tým zaměstnanců, kteří nejsou „jen“ obchodníky, ale zejména experty na danou oblast, v některých případech i techniky a instruktory s jedinečnou kvalifikací.“
Společnost Glomex MS dodala řadě zákazníků padákovou techniku, přístroje nočního vidění či pokročilé simulační technologie. Její certifikované servisní středisko přístrojů nočního vidění využívají zákazníci z více než 20 zemí. Mezi úspěšné projekty realizované pro Ministerstvo obrany ČR se řadí například dodávka a servis výškové výstroje pro osádky vrtulníků Mi-171Š či dodávka dezorientačního simulátoru pro letce. Významnou zakázkou, kterou Glomex MS úspěšně realizuje, je komplexní servis letounů Airbus A-319 a Jak-40 vzdušných sil Armády České republiky.
Glomex MS rozvíjí kromě dlouhodobých vztahů s americkými výrobci i partnerství se špičkovými firmami obranného průmyslu ve Francii, Německu, Polsku a dalších evropských státech NATO. Vedle vybavení pro speciální jednotky se zaměřuje i na pozemní techniku či systémy logistického zabezpečení. Do portfolia moderních produktů, které Glomex MS nabízí, patří samohybný dělostřelecký systém AGM na podvozku Tatra, bojové drony nebo nejmodernější ruční protitankové zbraně.
Ve společnosti Glomex MS, která působí v několika zemích EU, pracuje více než 50 zaměstnanců a spolupracovníků včetně bývalých příslušníků Armády a Policie České republiky. Josef Bečvář je prvním vojákem ve výslužbě z hodnostního sboru generálů, který do Glomex MS nastoupil. Glomex Military Supplies je členem investiční skupiny Glomex Invest s obratem přes 300 milionů Kč za účetní období roku 2018.
Klíčová fakta o Glomex Military Supplies
- Vznik: Založena v roce 2008
- Personál: Cca 50 zaměstnanců
- Vedení: Prezident společnosti arm. gen. v.v. Ing. Josef Bečvář
- Podnikání: Komplexní projekty pro ozbrojené síly v oblasti výzbroje a materiálového vybavení
- Financování: ryze český kapitál z vlastních či bankovních zdrojů
- Člen investiční skupiny Glomex Invest a.s.
- Tržby investiční skupiny: více něž 300 miliónů Kč za rok 2018

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit